• $15,9678
  • €16,7989
  • 931.913
  • 2393.61
8 Aralık 2011 Perşembe

Gaddar savunma!

Bu 'Gaddar Savunmalara!' hangi takım dayanabilirdi. Ne Armani, ne Nancy tabii! A.Efes ve F.Bahçe, 'Yardımlaşmalı, saldırgan savunmalarını, acımasız şekilde, hatta gaddarca!' uyguladıkları o kısa anlarla kurbanlarını kolay avladılar!
A.Efes bu maçı ilk yarıda 13 dakikalık 'Gaddar Savunması'na borçlu. Bence maçın kırılma noktası, Koç Ufuk Sarıca'nın 'Hasta savunmaya neşteri vurduğu!' 13-13'lük o 7. dakika idi. Sert ve yardımlaşmalı A.Efes savunması, devre sonuna kadar 13 dakikada, adeta boğarak 'Armani'yi bitirdi!' Rahat şut pozisyonu vermeyip, 4/12'lik üçlük 6/19'luk ikilik şut felaketi yaşamalarına yol açtı. Savunma ribauntlarını kaptırmayıp, hızlı hücumlarla karşı alana akan A.Efesli oyuncular, Armani potasını kalbura çevirdiler.
OLYMPİAKOS KATİLİ
İlk yarıda forma giyen A.Efesli 9 oyuncunun da skor üretmesi, 7/10'luk muhteşem üç sayı isabet oranı ve koca devre boyunca, sadece iki top kaybı, 20 farkı getirdi. 3.periyotta 'Tek bela Hairston' idi. İlk yarıda onu boğan Cenk'in savunma kelepçesinden 3.periyotta kurtulup, sadece bu periyotta 13 sayı kaydetmesi, farkın 20'den 12'ye düşme nedeni oldu. Bu maçta kötü adam yoktu ama en iyisi 'Sinan Güler'di. Müthiş  savunması ve baş döndüren pota altı hücumlarıyla göz kamaştırdı. Aslanım benim! 
Son haftalarda 'Savunma trendi' iyice yükselen F.Bahçe, maçı zaman zaman da olsa uyguladığı güçlü savunma ile kazandı. 1.periyotun ilk yarısında ve son periyotta 'Gaddar savunma'sını tutturup, tıpkı A.Efes gibi 5. zaferine imza attı. İş sadece hücuma kalsa, F.Bahçe mutlak kaybederdi. 2 ve 3. periyotlarda o kadar kötü hücum etti ki!
Ancak maç boyu uyuyan 'Olympiakos katili Jerrells!' son periyotta, ikilik-üçlük vuruşlarıyla, Nancy'yi de katletti!

<p>Sadakatsiz dizisi Doctor Foster dizisinden uyarlanmış ve özellikle ilk sezonu ile ekrana damgasın

Sadakatsiz'de finale giderken 3 muhtemel senaryo

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister