• $7,3422
  • €8,9312
  • 438.044
  • 1545.13
28 Ekim 2011 Cuma

Euroleague mezarı!

Efes ve G.Saray, İstanbul'da; F.Bahçe ise Yunanistan'da çökünce THY Euroleague bize bu hafta 3 yenilgiyle mezar oldu! Oysa 3'te 3 yapabilirdik.
G.Saraylı Lakoviç, Avrupa'da son yıllarda en beğendiğim 4 guarddan biridir. G.Saray MP için kazanç ama dün Cim Bom'u yakan adamdı. Şu performansa bakın; hiç ona yakışıyor mu? 0/1 ikilik, 1/7 üçlük performans yani 8 şuttan sadece 1 isabet... 2 de top kaybı var. O boş üçlüklerin sadece ikisini isabet ettirse G.Saray'ı zafere uçuracak!
İYİCE BUNALIMA GİRDİK
Pashutin (Karşıyaka), Domercant (Karşıyaka-Anadolu Efes), Greer (F.Bahçe Ülker) gibi bizim eski lejyonerlerle süslü Unics Kazan, güçlü bir takım gibi gözükse de, G.Saray'dan güçlü değildi. G.Saray hücumda Ender'in mükemmel asistleriyle devreyi 35-28 önde geçti. Ama son 2 periyotta ribauntlarda bunalıma girdik! Sonucu da kötü oldu.
Ancak bu dakikadan sonra, Greer'ın iyi savunulamaması Kazan'ın maça ortak olmasına neden oldu. 3. periyotun ilk 7 dakikasında Kazan'ın 16 sayısının 11'ini atan Greer, takımını zafere taşıyan oyuncu olarak dikkat çekti. G.Saray böylece grupta ilk yenilgisini İstanbul'da aldı. Bu olmamalıydı. Çünkü evimizde kaybetme lüksümüz yok! 
HAYåL KURDUK AMA...
Geçen hafta yenilen FB Ülker'in Olympiakos'u yenme hayalini kurmaya başlamıştık! Mükemmel savunmanın yanı sıra Sekolosha, Gist ve Ukic ile maça ortak olsak da, ribaundlarda 37-31 ile geride kaldık. Bir de Spanoulis'in skor makinesine dönüşmesiyle kaybettik. Yazık oldu! THY Euroleague mezar oldu!

<p>İstanbul'da kaçak yollarla ülkeye sokulan oyuncakların bulunduğu depoya baskın düzenlendi. Bağcıl

Kaçak oyuncak deposuna baskın anı görüntülendi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Mutfakta işinizi yarayacak pratik bilgiler! Yumurtayı pişirirken içine buz atarsanız...

Başkan Erdoğan, Sosyal Atama Töreni'nde konuşma yaptı