• $16,7293
  • €17,7109
  • 986.624
  • 2534.86
25 Ağustos 2012 Cumartesi

Eminim gruptan kolay çıkarız

Asist Makineleri!'miz Ender (6), Emir (5) ve Sinan'ın (4) 'Asist ziyafeti!' ile beslediği uzunlarımız, Semih ve Kerem ile pota altından, Serhat (4/5) ile de üçlüklerle dışarıdan vurup, Portekiz'i kolay devirdik. Oysa, 6 top kaybı yaptığımız, ilk periyotta zorlandık. 17-17'lik denge, aldatıcıydı.
Devler silkinerek, 2.periyotta, farkı ortaya koydu. Bu periyotta Gomez yüklenip, potamıza sayı basıyordu. Tanjevic, 2.14'lük İzzet'i oyuna sürüp, Gomez'in savunmasını ona yükledi. İzzet, Gomez'e yakın oynayıp, havasını da, skor dengesini de bozdu!
İzzet-İlkan ikilisinin, bu anlardaki pota altı savunması, rakip uzunlara ve Gomez'e karşı çok başarılı oldu. O ana kadar 12 sayıyı potamıza kaydeden Gomez, devre sonuna kadar, tamamen kısırlaştı!
Tek attığı sayı, serbest atıştandı. 'Skor Füzesi Gomez!'in imhası, devleri farka taşıyıp, maçın 'İlk kırılma noktası' oldu. 3.periyotta, Semih'i, Portekiz pota altına başarıyla sürmek, bizi 18 farka kadar götürse de 'Vidalarımızı biraz gevşetmek!' bile skoru tehlikeye atmadı. Sıkmadan kazandık!
Şimdi Çek Cumhuriyeti'ni, dışarıda yenip, Slovenya Kapısı'nı aralamanın zamanı. İtalya maçındaki, ilk 3 periyot ve dünkü takım oyunu, bana bu ışığı verdi! Artık eminim: 'Bu gruptan kolay çıkarız.'

<p>Odaknoktasında; kaliteli ve sağlıklı hayat tarzını, aile yaşamını ve insanıönceleyentv4 bunu yapa

tv4 Ekranlarında Bizleri Neler Bekliyor? Filiz Zengin Akşam tv'ye anlattı.

Bakan Karaismailoğlu, kazı çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı! Yüzde 95'i tamamlandı

Gösteri sırasında piton adamı boğdu! Dehşet anları

Yeni keşifler için çalışmalar başladı! ''Tarihin sıfır noktası''