• $9,5675
  • €11,105
  • 554.441
  • 1518.37
5 Mart 2012 Pazartesi

Bravo Recep!

Oktay Mahmuti Hoca 3 maçlık cezasının ilkini dün 'Kenar Tribünü Hapishanesi!'nde çekerken, maçı da sakin şekilde dikkatle izledi. G.Saray'ı yönetme işini de yardımcısı Recep Şen'e devretti. İTÜ'de koç tecrübesi yaşayan ve Oktay Hoca ile bunu geliştirmeye devam eden Şen maçı o kadar güzel yönetti ki, Mahmuti de, dayanamadı. Maçtan sonra, yanına gelen Şen'i kucaklayarak tebrik etti. İlk iki periyotta G.Saray, daha organize şekilde hücum etti. Bunun sonucu olarak da, bir devrede 12 asist üretme başarısını gösterdi. Lakovic, Ender'in sürüklediği G.Saray hücumlarında, Lukas da önemli rol aldı. G.Saray ilk periyotun son 5 dakikası içinde, savunmasını güçlendirerek, Efes uzunlarına pota altını kapatıp, başarılı hücumlarla da 12-0'lık bir seri yakalayınca, son 2 dakikada 15-19'luk skor hakimiyeti başarısını da yakaladı.  

BOYALI ALANDA SORUN YAŞADI
Efes ise, maça iyi başlayıp, zaman zaman da skorda öne geçse de, bu sezon en büyük sıkıntısı olan, boyalı alan savunmasını sağlayamadığı için, ilk yarıda problem yaşadı.
Son periyotta, G.Saray'ın, içeriden ve dışarıdan şut isabet oranı düşünce, Efes, farkı 3'e kadar indirdi. Ancak, G.Saray'ın savunma inadı, farkın daha fazla azalmasını önlemeye yetti.

<p>Almanya'da önemli bir ilk yaşandı. Türk  kökenli bir milletvekili, ilk kez federal mecliste başka

Federal meclise Türk başkanvekili

Ateş Serbest 2021 faaliyetinden heyecanlandıran görüntüler

Trakya'da 65 yaş üzeri ve risk grubundakilere ''grip aşıları'' evlerinde yapılıyor

En güzel, kısa, uzun, anlamlı, resimli 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajları burada!