• $15,567
  • €16,2511
  • 899.73
  • 2421.13
4 Kasım 2011 Cuma

Asist yağmurları!

Son yıllarda bu kadar asist üretilen bir maça şahit olmadım. Bu açıdan muhteşem bir maçtı. F.Bahçe Ülker 27, Nancy 23 olmak üzere tam 50 asist... Birkaç maçlık asist, bir maça sığdı! F.Bahçe Ülker gıdım gıdım iyiye gidiyor. Bu net olarak Olympiakos deplasmanında görülmüştü. Kılpayı kaybedilse de o maçta iyi işaretler çakılmıştı. Dün gece de ilk yarı gayet başarılı geçti. Ancak son iki periyotta 'maç kaybetme korkusu' salonu sarsa da maç kazanıldı.
Sadece THY Euroleague için transfer edilen Sefolosha, F.Bahçe'nin lokomotifi oldu. F.Bahçe'nin harika performansı 2. periyottaydı. Bu periyot performansı olmasa, bu maç kazanılmazdı. Mükemmel savunma kelepçesi Nancy'yi hücumda iş yapamaz hale getirdi. Hücum setini Emir-Ukic ikilisiyle nefis yöneterek 'Asist Üretim Merkezi!' desteğinde skorunu inanılmaz çabuklukla geliştirdi.
 
VİDALAR GEVŞEDİ AMA
İlk iki periyotta Emir 6, Ukic 3, Jerrells, Gist, Oğuz 2'şer ve Bogdanovic 1 asist yapınca fark açıldı. 22-13 ile ribauntlarda fark da yarattılar. Zaten 15/22 ile 68'lik ikilik şut yüzdesi rakibi ezip geçmişlerdi. Güçlü savunma da Fransızları 13/33 gibi kötü bir isabet oranında tutmayı başarınca, sanki Nancy'nin işi ilk devrede bitti. Ancak 3. periyotta 'Evdeki hesap çarşıya uymadı' ve Saminck-Linehan-Batum üçlüsü ile F.Bahçe savunmayı yararak basketler üretti ve temsilcimize, 3. periyotta 12, son periyotta da 5 fark attı.
Kısacası 'Savunma vidalarımızın gevşemesi!' maçı tehlikeye soksa da kazandık ya!
Bu da iyi başlangıç.

<p>T-129 ATAK ilk uçuşunu 17 Ağustos 2011 tarihinde gerçekleştirdi. Helikopterin ilk teslimat ise  2

TAARRUZ VE TAKTİK KEŞİF HELİKOPTERİ - T129 ATAK

NASA görüntüleri paylaştı! Mars'taki gizli geçidin sırrı ne?

Hayvanların şaşırtan dostluğu! Onları hiç böyle görmediniz

Akdeniz'de zehirli deniz kestanesi tehlikesi