• $13,4317
  • €15,3026
  • 794.858
  • 2042.08
27 Şubat 2012 Pazartesi

Asist fakiri!

Maça iyi başlayan ve F.Bahçe pota altı savunmasını yararak, basketler üreten Bonsu ile 4.20'de 7-11'lik skor hakimiyetini yakalayan Kartal'ın başına bundan sonra, 'Pişmiş tavuğun başına gelmeyenler, geldi!' Önce  Bonsu, 3 faule ulaşarak, kenara alındı. Sonra,  Hawkins'in ve Koç Ergin Ataman'ın diskalifiye olması, Beşiktaş'ı darmadağın etti. F.Bahçe 20-0'lık bir seri sonucu 27-11 ile 16 farka ulaştı. Sonra, bir beceriksizlik sahnesi sergilendi!
Dışarıdan, içeriden kullanılan şutlar 'Boş' olarak çemberden dönüyordu. F.Bahçe savunması da, boyalı alanı, Ersin'den koruyamadı. Ersin'in pota altı basketleri, Arroyo'dan iki üçlük, 16 farkın, devre sonunda yarı yarıya düşmesine neden oldu.
ARMANİ DOPİNGİ
3.periyotta, Bonsu-Ersin ikilisi ile boyalı alan savunmasını güçlendirip, F.Bahçe hücumlarını 'Boş!'a çeviren, Beşiktaş, Bonsu, Ersin ve Morrison ile F.Bahçe pota altından üretime geçince, skor hakimiyetini de 24.57'de 55-57 ile ele geçirdi. 16 farktan sonra Vidmar'ı, sanırım önümüzdeki hafta Euroleague'deki maç için riske etmeyip, kenarda tutan F.Bahçe Koçu Spahija, pota altlarında etkinliğini arttırmak için, Vidmar'ı oyuna aldı ama Kartal'ı teslim alamadı! İlk periyottaki olaylarla hırslanan ve  40-30 ile 10 ribaunt fark atan, 9-19 ile rakibinden 10 asist geride kalan ve Serhat (6) ile Arroyo'nun (7) asist yollarını bir türlü kesemeyen F.Bahçe, korkular yaşasa da, Kazan maçındaki gibi, finişte zafere ulaşmayı başardı. Bu, Armani maçı öncesi moral dopingi oldu!

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kulüp ile Türk dizileri listesinde Netflix'te büyük sükse yaptığ

Netflix'in heyecanla beklenen yeni dizisi: Şahmeran

Cam parçalarından evlilik teklifi! Herkes onu konuşuyor

Bu deliğin altında bakın ne var! Gözlerinize inanamayacaksınız

Sarımsağı böyle tüketenler dikkat! Bu hatayı sakın yapmayın