• $16,7832
  • €17,4971
  • 976.051
  • 2443.77
18 Nisan 2016 Pazartesi

Gole giden oyuncusunu YUHALAYANLAR

Takım sahaya çıkıyor. O malum tribün "Ersun Yanal" diye bağırıyor. Yani Pereira'yı istemiyor. Sonra "Futbolcular sahtekâr" diyorlar. Onları da beğenmiyorlar. Top Van Persie'ye geliyor. Islık, yuhalama başlıyor. Oysa beş hafta önce Pereira da futbolcular da el üstündeydi. Van Persie'nin imza törenine 30 bin gelmişti.
Hangisi doğru!
Yenersen, senden iyisi yok. Yenilirsen yerin dibine…
Sonra, Volkan Şen gol atıyor. Bu kez "Canım sana feda" diye sevgi gösterisi… Oysa 3 dakikada iki gol atan Volkan Şen, Galatasaray maçında çok daha kolayını, basitini kaçırmıştı. Şimdi lig biterken Volkan'ı övüyorlar.
Hangisi doğru!
Taraftar maça takımına destek için mi geliyor, yoksa algı operasyonları ile şartlanmış mı?
Nereden çıkıyor Ersun Yanal veya başka hoca… Fenerbahçe'de ne zaman lig bitmeden hoca değiştirilmiş. Hiç yıkandığı suyla bir daha yıkanmayı denemiş mi!
Fenerbahçe'nin santrayı bile geçemeyen Mersin'den gol yemesi bile zül…
İlk yarıda biraz mücadele edip, tempo yaptılar. İki gol attılar.
Bu maçın kırılma anı, Gökhan Gönül'ün son hamle ile gol pozisyonunu önlediği andır. Pereira'nın savunmadan başka bir şey yapamayan Mersin karşısında Fernandao ile çift forvete dönmesine sözüm yok. Ama sarı kart sınırında olan Mehmet Topal'ı çıkarma hamlesini geç yapması ne kadar doğru… Çünkü bu takımın bel kemiği Topal…
Anlayamadığım bir şey daha var. Fenerbahçe'nin dördüncü golünden sonra o malum tribünün yönetimi istifaya çağırması… Diğer tribünlerin onları ıslıklaması… Hangisi doğru? Osmanlı, Galatasaray maçlarında golleri yönetim mi, yoksa Pereira mı kaçırdı? Yönetim, kulübü kötü mü yönetti? Ekonomik olarak batağa mı soktu? Avrupa'da 9 branşta mücadele eden, birinci veya ikinci olan tek kulüp Fenerbahçe…
Biraz ayıp oluyor beyler… Penaltı atan, gole giden kendi futbolcusunu yuhalamak hangi kültürde var?

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı

Yumurtayı sirkenin içinde bekletirseniz! Sonucu sizi çok şaşırtacak

Duvarın içinden gelen seslerin kaynağını öğrenince gözlerine inanamadı