• $7,2237
  • €8,8363
  • 413.415
  • 1486.78
27 Ocak 2021 Çarşamba 16:57 | Son Güncelleme:

Zuhal Topal'dan Şükran Biroğlu paylaşımı: Böylesi bir son olmadı

Zuhal Topal'dan Şükran Biroğlu paylaşımı: Böylesi bir son olmadı

Zuhal Topal'ın sunduğu yemek programında birinci olan Şükran Biroğlu, oğlu ile birlikte vahşice öldürülmüştü. Öz oğlu tarafından öldürülen Şükran Biroğlu'nun ardından ünlü sunucu Zuhal Topal bir paylaşımda bulundu. Zuhal Topal, yaptığı paylaşımda “İnanamıyorum Şükran teyzemi kaybetmişiz. Ah canım benim o kadar tatlı, o kadar hayat doluydu ki… Böylesi bir son olmadı. Ben seni hep o şen kahkahalarınla hatırlayacağım. Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun.” İfadelerini kullandı.

İstanbul'da Uğur Biroğlu, tartıştığı ağabeyi Mesut Biroğlu (50) ve annesi Şükran Biroğlu’nu (70) ellerini bağladıktan sonra bıçaklayarak öldürdü. Öz oğlu tarafından öldürülen Şükran Biroğlu’nun 2 yıl önce gelini ile birlikte Zuhal Topal’la Sofra’da programına katıldığı ortaya çıktı. Mesut Biroğlu’nun eşiyle birlikte Zuhal Topal’la Sofra’daya katılan Şükran Biroğlu, yarışmayı birincilikle tamamlamıştı.

İstanbul Eyüpsultan'da madde bağımlısı olduğu iddia edilen Uğur Biroğlu, tartıştığı ağabeyi Mesut Biroğlu (50) ve annesi Şükran Biroğlu’nu (70) ellerini bağladıktan sonra bıçaklayarak öldürdü. Biroğlu cinayetten sonra cesetlerin başında bir süre bekledikten sonra teslim oldu. Annenin 2 yıl önce FOX TV'de Zuhal Topal'ın sunduğu "Sofrada" yemek yarışmasına katılarak birinci olduğu ortaya çıktı.

ZUHAL TOPAL’DAN ŞÜKRAN BİROĞLU PAYLAŞIMI

Şükran Biroğlu’nun oğlu tarafından katledilişi ardından programına katıldığı Zuhal Topal da paylaşımda bulundu. Zuhal Topal, yaptığı paylaşımda “İnanamıyorum Şükran teyzemi kaybetmişiz. Ah canım benim o kadar tatlı, o kadar hayat doluydu ki… Böylesi bir son olmadı. Ben seni hep o şen kahkahalarınla hatırlayacağım. Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun.” İfadelerini kullandı.

CHP'nin "Militan" provokasyonu

PKK'nın bir kolu gibi çalışan HDP kapatılacak mı?


Haberin Özeti

Sunucu Zuhal Topal, sunduğu yemek programında birinci olan Şükran Biroğlu'nun oğlu tarafından öldürülmesiyle ilgili konuştu.
• "İnanamıyorum Şükran teyzemi kaybetmişiz. Ah canım benim o kadar tatlı, o kadar hayat doluydu ki… Böylesi bir son olmadı."
• "Ben seni hep o şen kahkahalarınla hatırlayacağım. Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun."

ARKA PLAN
• İstanbul Eyüpsultan'da madde bağımlısı olduğu iddia edilen Uğur Biroğlu, tartıştığı ağabeyi Mesut Biroğlu (50) ve annesi Şükran Biroğlu'nu (70) öldürmüştü.
• Şükran Biroğlu'nun, iki yıl önce Zuhal Topal'ın sunduğu yemek programında birinci olduğu ortaya çıkmıştı.
<p>'Aslında kendi tarihimize baktığımızda iki yüz yıldır aynı meseleyi konuştuğumuzu görüyoruz. Batı

Muasır medeniyet seviyesi ve Cherokee Kabilesi...

2 bin 225 rakımdaki çığ tatbikatı nefes kesti

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Macaristan'da

Ekvador'da, hapishanede çıkan isyanda ölen mahkumların sayısı 75'e yükseldi