• $7,4169
  • €9,0104
  • 443.397
  • 1540.21
10 Kasım 2020 Salı 11:05 | Son Güncelleme:

Yolda yürüyen kızın yüzüne tükürmüştü: Geri dönüp görüntüsünü izlemiş

Yolda yürüyen kızın yüzüne tüküren genç kız, görenleri hayrete uğratmıştı. O genç kızın, daha sonra olayın gerçekleştiği yerde bulunan markete gidip kendi görüntülerini izlediği ortaya çıktı.

Diyarbakır'da 10 yaşındaki kızın yüzüne tüküren genç kız, güvenlik kamerasına takılan görüntülerini, olay sonrasında geri dönüp hiçbir şey olmamış gibi izledi.

İHA'da yer alan habere göre, Diyarbakır'da kaldırımda maskesiz yürüyen genç kız, okuldan çıkıp evine giden 5’inci sınıf öğrencisini durdurarak yüzüne tükürdükten sonra hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etmiş ve o anlar da güvenlik kamerasına takılmıştı.

Bir süre sonra olayın yaşandığı bölgeye gelen genç kız, güvenlik kamerasına takılan markete girdi. Bu sırada şahsın küçük kızın yüzüne tükürme anını izleyen market işletmecisi, durumu gerçekleştiren kızın içeri giren genç olduğunu fark etmedi. Market işletmecisi, tüm bu anları olayı gerçekleştiren kızla birlikte izledi. Pişkinliğin bu kadarına da pes dedirten görüntüler güvenlik kamerasının devamı izlenirken ortaya çıktı.

"HAYIRDIR NE OLDU, NE İZLİYORSUNUZ?"

Market işletmecisi, ilk görüntüleri izledikten sonra olayı tam anlamıyla çözemediğini söyledi. Devamında olan biteni net olarak ayıklayabilmek için diğer görüntüyü de izlediğini belirten Katran, "O da meğerse yan taraftan dönüş yaptı. Bana, ’hayırdır, ne oldu, ne izliyorsunuz’ dedi. Ben de, yolda geçen genç kızın, küçük kızın yüzüne tükürdüğünü söyledim. Haklarını ödeyemeyeceğimiz, büyük özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımızın emeklerine bu tür hareketler resmen yazık ediliyor." dedi.

<h3>Başkan Erdoğan'dan esnafa kredi müjdesi</h3><h3>6 AY ERTELENECEK</h3><p>Başkan Erdoğan, Halkbank

25 Ocak 2021 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Koronavirüs aşılarının 2. partisi Türkiye'ye geldi

Dünyayı şok eden iddia! ''Yolcu uçağı lazer silahıyla vurularak düşürüldü!''