• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
21 Ocak 2014 Salı 13:37 | Son Güncelleme:

Yeni tatil trendi ve 2014 sezonu

Yeni tatil trendi ve 2014 sezonu

Yeni tatil trendi villada tatil yapmak Türkiye’de de talep görmektedir. Dünyada yaygın bir şekilde yapılan tatil yazlık villa kiralayarak tatil yapma trendi olmakta ve İngiltere, Fransa, Hollanda, Yunanistan, İtalya, İspanya’da uzun yıllardır yapılan bir tatil şekli olmaktadır.

2000 li yıllarda yeni tatil trendi kapsamında emlak ve turizm şirketleri kiralık yazlık villa hizmeti sunmaya başlamış ve hizmet kalitesi yükselerek, Pazar payı artarak devam etmektedir.

Yazlık villa kiralama hizmeti sunan Tesadüf Atlantik Turizm Şirketi yetkilisinden aldığımız bilgilere göre özellikle kiralık yazlık villaların Türkiye’nin en güzel tatil beldelerinde yer alması ve ekonomik olması nedeniyle tercih edilmektedir. Ayrıca dayalı döşeli temiz ve hijyen olması, deniz manzaralı, denize sıfır, yüzme havuzlu gibi müşterilerin aradıkları özelliklerde villalar bulunması talep artışını sağlamaktadır.

Şirket yetkilisi 2009 dan bu yana internet üzerinden de hizmet sunduğunu belirterek yazvillam.com.tr web sitesi üzerinden yurtdışı ve yurtiçi rezervasyonların gerçekleştiğini belirtmektedir. Müşterilerin memnun kaldığını, devamlı gelen müşterilerin yanı sıra her yıl dünyanın dört bir yanından Türkiye’ye ilk gelen yeni müşterilerin bulunduğunu belirtmiştir ve yetkiliden alınan bilgiye göre geçen yıl önceki yıla oranla kiralık yazlık villa taleplerin % 30 arttığını, artışın Fethiye, Kemer, Alanya, Kaş, Antalya, Kalkan bölge ve belderinde olduğunu bildirilmiştir.

yazlikvillam.com.tr ve Tesadüf Atlantik emlak ve Turizm Şirket yetkilisi önemli bir konuda da uyarıda bulunmaktadır. İnternet üzerinde sahte web siteleri olabileceğini, araştırmadan rezervasyon işlemi yapılmaması ve ücret ödenmemesi konusunda dikkatli davranılması gerektiğini bildirmektedir.

Müşterileri şık ve lüks villalarında ağırladıklarını, kaliteli hizmet sunduklarını, müşteri memnuniyeti ilkesini benimsediklerini belirten yetkili Tursaba bağlı olmadıklarını, yapılan işin emlak olması ancak turizm sektörü ile ilgili olması nedeniyle Tursab’dan bir düzenleme beklediklerini belirtmiştir.

<p>'Bir takım kuruluşlar Türkiye'deki medya kuruluşlarını  fonluyorsa bunun bir bedeli var. Bu kurul

Emin Pazarcı: Dijital vatan tehdit altında

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak

Metabolizmayı hızlandıran besinler nelerdir?