• $ 5,7851
  • € 6,4607
  • 277.42
  • 98415.3
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Yedek subay 2019 sınıflandırma sonuçları açıklandı mı E-devlet giriş yedek subay sonuçları

Yedek subay sınıflandırma sonuçları, askerlik yerleri 2019 yılında da araştırılan konular arasında yer alıyor. Yedek subay askerlik yerleri açıklandı mı? Yedek subay sınıflandırma sonuçlarınıza haberimiz içerisinde bulunan link üzerinden ulaşabilirsiniz. Asker adayları; Karacı, denizci, havacı ya da jandarma olarak mı yapacaklarını E-Devlette yer alan er sınıflandırma sonucunu sorgulama ve ASAL sevk başvurusu sayfasından öğrenebilecekler. Sorgulamalar e-Devlet üzerinden yapılacak. Askere gidecek yükümlülerin askerlik yerlerini öğrenebilmesi için sisteme erişiminin olmasını sağlayan şifreye sahip olması gerekiyor. E-Devlet şifresi PTT şubelerinden alınabilir.

Yedek subay sınıflandırma sonuçları hakkında MSB son dakika açıklaması araştırılıyor. Yedek subay sınıflandırma sonuçları ne zaman açıklanacak? Yedek subay sınıflandırma sonuçlarınıza haberimiz içerisinde bulunan link üzerinden ulaşabilirsiniz. Asker adayları; Karacı, denizci, havacı ya da jandarma olarak mı yapacaklarını E-Devlette yer alan er sınıflandırma sonucunu sorgulama ve ASAL sevk başvurusu sayfasından öğrenebilecekler.

YEDEK SUBAY SINIFLANDIRMA SONUÇLARI SORGULAMA-TIKLAYIN

YEDEK SUBAY SINIFLANDIRMA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Yedek subay sınıflandırma sonuçlarınıza haberimiz içerisinde bulunan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Asker adayları; Karacı, denizci, havacı ya da jandarma olarak mı yapacaklarını E-Devlette yer alan er sınıflandırma sonucunu sorgulama ve ASAL sevk başvurusu sayfasından öğrenebilecekler.

E-DEVLET'E NASIL GİRİŞ YAPILIR?

PTT'den e-devlet şifresini alan vatandaslar, turkiye.gov.tr internet sitesini kullanarak e-devlet kapısına giriş yapabilir.

Giriş yapmak için T.C Kimlik numarası ile birlikte e-devlet şifresini kutulara girerek "Gönder" seçeneğine tıklamanız gerekiyor.

E-DEVLET'E MOBİL İMZA İLE GİRİŞ

Mobil İmza, cep telefonu ve GSM SIM kart kullanılarak 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu ve ilgili yasal mevzuata uygun olarak ıslak imza niteliğinde güvenli bir biçimde elektronik imza işlemi yapılmasına imkân sağlayan uygulamadır.

e-Devlet Kapısında mobil imza kullanımı için e-Devlet Kapısı'nca herhangi bir ücret talep edilmezken, GSM operatörleri tarafından bir ücretlendirme mevcuttur. Mobil İmza ücretlendirmesi hakkında Turkcell, Türk Telekom ya da Vodafone'dan bilgi edinebilirsiniz.

MOBİL İMZA NASIL ALINIR?

Mobil elektronik imza GSM işletmecileri tarafından sunulan bir hizmettir. Mobil imza aboneliği üç aşamadan oluşur. Ön başvuru, Başvuru ve Aktivasyon. Bu hizmeti sunan Turkcell, Türk Telekom ya da Vodafone'a başvurarak ayrıntılı bilgi alabilir ve başvuru yaparak bir mobil imza edinebilir ve bu imzayla e-devlet'e girebilirsiniz.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Rusya’nın başkenti Moskova’daki Şeremetyevo Uluslararası Havaalanı’nda, uçağına geç kalan bir yol

Uçağını Kaçırdı, Havaalanını Birbirine Kattı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Meksika'da inanılmaz görüntüler! Baronun oğlu yakalandı, sokaklar ceset doldu

TürkAkım'da deniz geçiş hatlarından ilki doğal gazla dolduruluyor