• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49
17 Temmuz 2020 Cuma 13:41 | Son Güncelleme:

Yavuz Tekin: İnsanların canlarını emanet ettiği otomobillerde jant hayati önem taşıyor

Yavuz Tekin: İnsanların canlarını emanet ettiği otomobillerde jant hayati önem taşıyor

İnsanların canlarını emanet ettiği otomobillerde lastiklerin ömrü kadar jantlar konusunda da bilinmesi gerekenleri anlatan Yavuz Tekin, otomobilin görsel dünyasına dair en trend modifiye araç unsurlarından bir tanesi olarak görülen jantların hayati önemine vurgu yaptı.

İnsanların canlarını emanet ettiği otomobillerinde hayal ettikleri sihirli dokunuşları yaparken önceliklerinin her zaman can güvenliği olduğunu söyleyen Yavuz Tekin, lastikler gibi jantların da bir ömrü olduğunu belirtti.

"GÜÇLÜ BİR OPERASYON EKİBİNE SAHİBİZ"

Sektördeki başarısının sırlarını anlatan Yavuz Tekin, “Sektörde başarılı olmamızın bir değil birden çok sebebi var. İlk başta otomotiv sektöründe çekirdekten yetişmemizden kaynaklı. Doğabilecek sorunlara karşı, müşterilerimize nasıl yanıt vereceğimizi bilmemiz çok önemli. Otomotiv sektöründe üç farklı kulvarda (jant, lastik ve akü) yürüttüğümüz Türkiye geneli ve İstanbul ili operasyonlarında bize başarı sağlayan en önemli unsur güçlü bir operasyon ekibine sahip olmamız.” şeklinde konuştu.

“HİJYEN KURALLARINA HARFİYEN UYUYORUZ”

Geniş ürün yelpazesine sahip olduklarını belirten Yavuz Tekin, Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs pandemi sürecinin tüm sektörleri olumsuz etkilediğini belirten Yavuz Tekin, pandemi süreci ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

“Mart ayında pandemiden dolayı oluşan endişelerden ötürü özellikle İstanbul'da hayat neredeyse durma noktasına geldi. Biz pandemi sürecinde, hali hazırda var olan hijyen seviyemizi çıkarılabilecek en maksimum seviyeye çıkardık. Bize güvenen müşterilerimiz, pandemi sürecinde de bizim sahibi olduğumuz 3 lokasyona gelmekten çekinmediler. Ayrıca e-ticaret operasyonumuz bu süreçlerde pik yaptı. Yürüttüğümüz operasyonel faaliyetlerde duraksamalar olsa da normalleşme süreci ile birlikte piyasa hızlı bir şekilde geri dönüş reaksiyonu verdi. Biz de bu reaksiyona karşılık verebilmek için kontrollü sosyal hayata başladık. Koronavirüs tedbirleri kapsamında hijyen kurallarına harfiyen uyuyoruz. Piyasada var olan diğer firmalar da pandemi ile yaşamayı öğrendiler.”

<p>Bildiğiniz tüm futbol programlarını unutun. Futbolu Bilen “Var” 360 ekranlarında ezbe

Futbolu Bilen “Var” ile taraftarın sesi stüdyoya gelecek

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Koronavirüsten korunmak için göldeki adacıkta yaşamaya başladı

Sivas'taki Altınkale'de kar yağışının ardından güzel görüntüler oluştu