• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
25 Mart 2020 Çarşamba 14:21 | Son Güncelleme:

Yaşlı adama zorla maske takıp kolonya döken şahıs adliyeye sevk edildi

Yaşlı adama zorla maske takıp kolonya döken şahıs adliyeye sevk edildi
DHA

İstanbul'da çekildiği öğrenilen videoda; "gel lan buraya" diyerek yaşlı adamın önünü kesen bir şehir eşkıyası, yaşlı adama maske takıp başından aşağı kolonya döktüğü görülüyordu. Herkesi dehşete düşüren olayı gerçekleştiren bu şahıs, gözaltına alındıktan sonra bugün adliyeye sevk edildi.

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından söz konusu olaya ilişkin görüntülerin sosyal medyada yayımlanmasının ardından başlatılan soruşturma kapsamında dün gözaltına alınan şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Şüpheli O.K., Bakırköy Adalet Sarayı'na getirildi.

Yaşlı adama zorla maske takan şahıs yakalandı!

"O ARKADAŞIM BENİM"

Şüpheli O.K. kolonyayı yaşlı vatandaşın kafasına zorla sıkmadığını söyleyerek, “O arkadaşım benim. Onu tanıyorum o da beni çok iyi tanıyor. 8 tane dil bilen insan nasıl şizofren hastası olabilir. Pişmanım hiç kimse bu durumda olmak istemez” dedi.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Sosyal medyada büyük tepki toplayan görüntüde, yaşlı bir adamı durduran gençler, yüzüne zorla maske takarak başına kolonya dökmüştü. Görüntüde "Virüsün birini bulduk" diyen şahıs, gitmek isteyen yaşlı adamı "Bak lan buraya" diyerek zorla durdurmuştu. "Virüs vakasına yakalanmış acil müdahale timi geldi" diyerek yaşlı adama maske takan genç, başına da kolonya dökmüştü.

<p>İstanbul Maltepe'de markette çıktıktan sonra evine doğru yürüyen Hatice Türkoğlu, tanımadığı bir

İstanbul'un göbeğinde korkunç olay: Sokak ortasında tanımadığı şahsın saldırısına uğradı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Tarihi caminin 600 yıllık şaşırtıcı deprem teknolojisi

'Yeditepe Huzur' uygulamasının bilançosu açıklandı