• $7,4857
  • €9,0141
  • 411.482
  • 1528.37
20 Ocak 2021 Çarşamba 15:24 | Son Güncelleme:

Ümitcan Uygun'un ağabeyinden "Müge Anlı" paylaşımı... Kan donduran ölüm tehdidi!

Ümitcan Uygun'un ağabeyinden "Müge Anlı" paylaşımı... Kan donduran ölüm tehdidi!

Ümitcan Uygun'un ağabeyinin sosyal medya paylaşımı gündeme bomba gibi düştü. Aleyna Çakır olayıyla dikkatleri üzerine çeken şüpheli Ümitcan Uygun'un, geçtiğimiz günlerde uyuşturucu operasyonuyla tutuklanmasına tepki gösteren öfkeli ağabey, Müge Anlı'yı ölümle tehdit etti.

Aleyna Çakır'ın ölümüne ilişkin yürütülen davanın bir numaralı şüphelisi durumundaki Ümitcan Uygun'un, ağabeyi sosyal medyadan kan donduran bir paylaşımda bulundu. Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda ateş püsküren ağabey, Müge Anlı'nın da içinde olduğu bir grup kişiyi ölümle tehdit etti.

"ALEYNA'NIN ÖLÜMÜNÜ HERKESE YAŞATACAĞIM"

Ümitcan Uygun'un "Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanmak ve Kullanılmasını Alenen Özendirmek" suçundan tutuklanmasının ardından ağabeyi, Uygun'un sosyal medya hesabı üzerinden başta sunucu Müge Anlı olmak üzere tepki gösterenleri ölümle tehdit etti.

Öfkeli ağabey, sosyal medyadan paylaştığı mesajlarda, "Aleyna'nın ölümünü herkese yaşatacağım. Müge Anlı bunu sen de tadacaksın! Kardeşime kim yanlış yaptıysa hepsi bedelini hayatlarıyla ödeyecek. Yazan baba yürekliler var, hepinizi keserim. Bana öyle kabadayılık yapmayın.

Ümitcan'ın hakkını kimseye yedirtmeyeceğim. Herkes canıyla da olsa alacak. Göreceksiniz, ağabeyi onu yalnız bırakmıyor." ifadelerini kullandı.


Haberin Özeti

Aleyna Çakır'ın ölümüne ilişkin yürütülen davanın bir numaralı şüphelisi durumundaki Ümitcan Uygun'un ağabeyi, sosyal medyadan kan donduran bir paylaşımda bulundu.
• "Aleyna'nın ölümünü herkese yaşatacağım. Müge Anlı, bunu sen de tadacaksın!"
• "Kardeşime kim yanlış yaptıysa hepsi bedelini hayatlarıyla ödeyecek. Yazan baba yürekliler var, hepinizi keserim. Bana öyle kabadayılık yapmayın."
<p>Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2020/2021 pazarlama  yılında pancar ve şeker üretiminde t

Türkiye şekerini yurt dışından mı alıyor?

Sihirbazları kızdıran adam! Tüm sırlarını ortaya döktü

Çorumlu çiftçi tarlasında bulduğu göktaşından servet kazandı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (03 Mart 2021)