• $8,3672
  • €10,234
  • 502.297
  • 1459.57
19 Eylül 2020 Cumartesi 10:04 | Son Güncelleme:

Aleyna Çakır'ın ölümünde şüpheli Ümitcan Uygun'un annesi neden öldü? Ümitcan Uygun'un annesi öldü mü?

Aleyna Çakır'ın ölümünde şüpheli Ümitcan Uygun'un annesi neden öldü" Ümitcan Uygun'un annesi öldü mü"

Aleyna Çakır'ın gizemli ölümü ile ilgili şüpheli gösterilen ve gözaltına alınıp ifadesinden sonra serbest bırakılan Ümitcan Uygun'un annesi Gülay Uygun (48), silahla başından vurulmuş halde dağlık alanda ölü bulundu. Yapılan ilk incelemede Gülay Uygun'un, intihar notu bıraktığı belirlendi. Ümitcan Uygun, "Benim annem, sizin suçlamalarınız yüzünden kafasına sıktı. Ben hepsinden şikayetçiyim" dedi.

Türkiye'nin konuştuğu Aleyna Çakır'ın ölümünde şüpheli olarak gösterilen Ümitcan Uygun'un annesi ölü bulundu. 3 Haziran tarihinde Keçiören ilçesinde bir evde ölü olarak bulunan Aleyna Çakır'ın sevgilisi olduğu belirtilen Ümitcan Uygun verdiği ifade sonrasında serbest bırakılmıştı. Ümitcan Uygun'un annesi, Gülay Uygun dün dağlık alanda ölü olarak bulundu.

ÜMİTCAN UYGUN'UN ANNESİ ÖLDÜ MÜ?

Aleyna Çakır'ın ölümü ile ilgili Müge Anlı'nın programına canlı olarak katılan kişi, Ümitcan Uygun'un annesi Gülay Uygun'un, yurtlarda kalan kız öğrencileri kötü yola düşürdüğünü iddia etmişti.

Annesinin cesedinin bulunduğu yere gelen Ümitcan Uygun, ilk kez sessizliğini bozdu. Annesi hakkında ortaya atılan iddialara sert tepki gösteren Ümitcan Uygun, "Ben her zaman sessiz kaldım. Fakat bu saatten sonra sessiz kalamam. Benim annem, sizin suçlamalarınız yüzünden kafasına sıktı. Ben hepsinden şikayetçiyim" dedi.

İNTİHAR NOTU BIRAKMIŞ

Uygun ailesinin avukatı Çağatay Cengiz, "Bazı medya maymunları, bu aileyi yok etmek için çeşitli tiyatroları yapmışlardır. Masum bir kadına atılan iftiradır. O kadın, bu iftirayı kendine yedirememiştir. Biz süreci yargı çerçevesinde takip edeceğiz. Gülay Uygun, intihar mektubu da bırakmıştır. Ne olacak şimdi, nasıl geri gelecek Gülay" ifadelerini kullandı.

<p class='MSONORMAL'>'DÜNYADA 2 MİLYAR İNSAN BÖCEKLERİ BESİN OLARAK TÜKETİYOR'</p><p class='M

Gelecekte nelerle besleneceğiz?

Bakımı yasak maymun koruma altına alındı

Milli Savunma Bakanı Akar, Libya Görev Grup Komutanlığını ziyaret etti

Sümela Manastırı'nın saklı şapeli için restorasyon çalışması başlatılıyor