• $7,4675
  • €9,0606
  • 441.84
  • 1565.01
23 Aralık 2020 Çarşamba 09:31 | Son Güncelleme:

Ulaş Bayam neden öldü? Ulaş Bayam kimdir, kaç yaşındaydı?

Ulaş Bayam neden öldü" Ulaş Bayam kimdir, kaç yaşındaydı"

UltrAslan Yurtiçi Koordinatörü Ulaş Bayam yaşama veda attı. Covid-19 tedavisi gören ve duran kalbi yeniden çalıştırılan Ulaş Bayam'ın vefat haberi, ultrAslan sosyal medya hesaplarından duyuruldu. Yapılan açıklamada "ultrAslan Yurtiçi Koordinatörlerimizden Ulaş Bayam'ı, Covid-19 sebebiyle bir süredir tedavi gördüğü hastanede kaybetmenin derin ve tarifsiz acısını yaşıyoruz" denildi. Peki, Ulaş Bayam kimdir, kaç yaşındaydı?

UltrAslan Yurtiçi Koordinatörü Ulaş Bayam hayatını kaybetti. Covid-19 tedavisi gören ve duran kalbi yeniden çalıştırılan Ulaş Bayam'ın vefat haberi, ultrAslan sosyal medya hesaplarından duyuruldu. Futbolseverler, Ulaş Bayam ile ilgili arama yapmaya başladı. Peki, Ulaş Bayam kimdir, kaç yaşındaydı?  

ULTRASLAN TWİTTER PAYLAŞIMI

"ultrAslan Yurtiçi Koordinatörlerimizden Ulaş Bayam'ı, Covid-19 sebebiyle bir süredir tedavi gördüğü hastanede kaybetmenin derin ve tarifsiz acısını yaşıyoruz... Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz... Galatasarayımız ve tribünümüz için harcadığın emekler hiçbir zaman unutulmayacak. Güzel anılar, güzel dostluklar, büyük fedakarlıklar ile anılacaksın #ultrAslan Ulaş Bayam..."

ULAŞ BAYAM KİMDİR?

1978 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ulaş Bayam İzmir Aliağa'lıdır. Galatasaray taraftar grubu olan Ultraslan’ın İzmir koordinatörüdür. Bayam, Ultraslan’ın Yurtiçi Temsilcilikler Sorumluluğunu üstlenmiştir.

<p><span>Facebook'un Türkiye ile ilgili temsilcilik açma kararını ve Türkiye ile ilgili kullanmış ol

'Facebook'un dili tehditkar bir dildir'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İran Ordusu, Umman Denizi'nde askeri tatbikat başlattı

Mandaların eksi 10 derecede yemek arayışı