• $7,3429
  • €8,9324
  • 437.132
  • 1536.11
02 Temmuz 2020 Perşembe 09:40 | Son Güncelleme:

Twitter hesap dondurma, kapatma linki! Twitter hesap silme işlemi nasıl yapılır?

Twitter hesap dondurma, kapatma linki! Twitter hesap silme işlemi nasıl yapılır"

Twitter hesap dondurma işlemi hesabını kapatmak isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor. Sosyal medya gün içinde vaktimizin çoğunu harcadığımız, saatlerimizi geçirdiğimiz bir platform haline geldi. Kendine vakit ayırmak ya da sosyal medyadan biraz uzaklaşıp dinlenmek isteyen kişiler hesabını siliyor ya da geçici olarak donduruyor. Dünya üzerinde birçok kullanıcıya sahip olan Twitter hesabı nasıl kapatılır? İşte Twitter hesap dondurma linki!

Günümüzün vazgeçilmez haberleşme kaynakları arasında Twitter üst sıralarda yer alıyor. Twitter hesap silme ya da kapatma işlemi de sosyal medyaya ara vermek isteyen bireyler tarafından tercih edilebiliyor. Vaktimizin çoğunu alan ya da dikkatimizi dağıtan sosyal medya platformları bizi sosyal hayattan da alıkoyabiliyor. Peki, Twitter hesabı nasıl silinir? Twitter hesap kapatma ve dondurma işlemi haberimizde...

TWITTER HESAP DONDURMA İŞLEMİ 2020!

Twitter hesabınızı dondurmak için;

-Twitter hesabınıza giriş yapın,

-Ana sayfada sol kısımda bulunan daha fazla seçeneğine tıklayın,

-Profilinizden “Ayarlar ve Gizlilik” kısmına gelin,

-Ayarlar kısmından “Hesap” bölümüne tıklayın,

-En alt kısımda bulunan “Devre dışı bırak” seçeneğine tıklayın,

-Karşınıza çıkan ekranda şifrenizi girerek bu işlemi onaylayın

Bu işlemlerden sonra Twitter hesabınız dondurulacaktır. Eğer 30 gün içerisinde kullanıcı adınızı ve şifreniz ile tekrar giriş yaparsanız hesabınız yeniden aktif hale getirebilirsiniz.

TWITTER HESABIN DONDURMA LİNKİ İÇİN TIKLAYIN!

TWITTER HESABI NASIL SİLİNİR?

Twitter hesabını dondurma ve silme işlemi aslında aynıdır. Eğer hesabınızı silmek istiyorsanız yukarıda anlatılan adımları uygulayın. Hesabınızı dondurduktan sonra kullanıcı adınız ya da isminiz herhangi bir yerde çıkmayacak ve hesabınız 30 gün sonra tamamen silinecektir.

TWITTER HESAP DONDURMA İŞLEMİNDEN ÖNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Eğer Twitter hesabınızı dondurmak istiyorsanız bu işlemi uygulamadan önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunuyor. Eğer hesabınızı kapatırsanız, iletişim kurduğunuz insanlar size ulaşamaz. Twitter hesabı dondurma gerçekleştiğinde, bu platformdaki insanlarla iletişiminizin kopmasına sebep olabilir.

Bunun yanında sizin için önemli olan fotoğraf ya da paylaşımlarınız bulunuyorsa onlara erişemezsiniz. Eğer belirli bir süre hesabınızı yeniden açmak istemiyorsanız bu uyarıları dikkate almanız gerekir. Aksi takdirde bu fotoğraflara ulaşmanın tek yolu, hesabınızı açmak olacaktır. 

<p>Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella, hükümet krizini aşmak için yarından itibaren parlamentoda temsil

İtalya'da hükümet krizi... Conte gitti, şimdi ne olacak?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Mutfakta işinizi yarayacak pratik bilgiler! Yumurtayı pişirirken içine buz atarsanız...

Ağrı Dağı göçmen kuşlara ev sahipliği yapıyor