• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
26 Şubat 2019 Salı 11:59 | Son Güncelleme:

Tuzla son dakika haberleri: Tuzla'daki kokunun nedeni nedir?

Tuzla son dakika haberleri: Tuzla'daki kokunun nedeni nedir"

Tuzla’da yaşayan vatandaşlar son dakika haberlerini yakından takip ediyorlar. Vatandaşlar, İçmeler Mahallesi'nde yoğun olmak üzere, ilçe genelinde sebebi bilinmeyen ağır bir koku ile ilgili kurumlara ihbarda bulundular. Durumun bildirilmesi üzerine mahalleye gelen AKOM, İGDAŞ, itfaiye, polis ve zabıta ekiplerince inceleme başlatıldı. Devam eden çalışmalar ile ilgili güncel açıklamaları haberimizden takip edebilirsiniz.

Tuzla’daki kokunun nedeni vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İlçe sakinleri Tuzla son dakika haberlerini yakından takip ediyorlar. İçmeler Mahallesi'nde yoğun olmak üzere, ilçe genelinde sebebi bilinmeyen ağır bir koku alan vatandaşlar, ilgili kurumlara ihbarda bulundu. Durumun bildirilmesi üzerine mahalleye gelen AKOM, İGDAŞ, itfaiye, polis ve zabıta ekiplerince inceleme yapılıyor. Konu ile ilgili yapılan güncel açıklamaları haberimiz içerisinden öğrenebilirsiniz.

SON DAKİKA

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı Tuzla'da koku paniğiyle ilgili konuşarak, "Sabotaj ihtimali olabilir. Soruşturma başlatıldı" dedi.

TUZLA’DA KOKU PANİĞİ

Tuzla'daki ağır kokunun kaynağının belirlenmesi için çalışma yapılıyor.

İçmeler Mahallesi'nde yoğun olmak üzere, ilçe genelinde sebebi bilinmeyen ağır bir koku alan vatandaşlar, ilgili kurumlara ihbarda bulundu. Durumun bildirilmesi üzerine mahalleye gelen AKOM, İGDAŞ, itfaiye, polis ve zabıta ekiplerince inceleme başlatıldı.

Bazı cihazlarla rögarlarda ve değişik noktalarda gaz ölçümü yapan itfaiye ekiplerinin incelemeleri devam ediyor

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü