İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.0939
  • 5.0105
  • 174.34
  • 110.932
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Survivor Tuğçe kimdir? Tuğçe Melis Demir kaç yaşında, nereli?

Tuğçe Melis Demir, Survivor 2017 Gönüllüler yarışmacıları arasında yer alan isimlerden biri oldu. ODTÜ Buz Hokeyi Takımı ve milli takım oyuncusu olan Survivor Tuğçe, yarışmanın ilk bölümünde başarılı bir performans sergileyerek ne kadar iddialı olduğunu gözler önüne serdi.

x

Tuğçe Melis Demir, Survivor 2017 Gönüllüler yarışmacıları arasında yer alan isimlerden biri oldu. Tuğçe Melis Demir kimdir, kaç yaşında? Buz Hokeyi geçmişi nedeniyle denge konusunda bir hayli deneyimli olan Tuğçe Melis Demir kimdir, kaç yaşında? Survivor Tuğçe Melis, yarışmada genç ve dinamik yapısını sergileyen isimlerden birisi olarak yerini alıyor. Survivor 2017 yarışmasının denge konusunda en başarılı isimlerinden birisi olması beklenen Tuğçe Melis Demir, buz hokeyi geçmişiyle yarışmada önemli bir konuma sahip olacak.  11 Şubat 1994 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen Tuğçe Melis Demir, öğreninimini İzmir'de sürdürmüştür.  Buzun üzerinde patenlerle ayakta kalıp, mücadele vermek zorunda olan Tuğçe Melis Demir, Survivor 2017 yarışmasında denge gerektiren oyunlarda avantaj kazanacak.

SURVIVOR 2017 SON DAKİKA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Tuğçe Melis Demir kimdir? 

11 Şubat 1994 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen Tuğçe Melis Demir, öğreninimini İzmir'de sürdürmüştür. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi'nde lisans eğitimini gerçekleştiren Demir, eğitim hayatında devam ederken, bir taraftan da sportif faaliyetlerine ağırlık kazandırmıştır. Buz Hokeyi sporunda profesyonel bir kimliğe sahip olan Tuğçe Melis Demir, ODTÜ Buz Hokeyi Takımı ve milli takım oyuncusudur. 1,69 boya ve 62 kiloya sahip olan Demir, Survivor Gönüllüler Takımı'nda ter döküyor.

SURVIVOR 2017 SON DAKİKA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

SURVİVOR'DA BU HAFTA

Survivor'da dün akşam kim elenecek sorusuna cevap bulmak için 4. elenme adayı seçildi. Gönüllüler takımının kaybettiği oyunun ardından 2 aday çıkmıştı. Survivor'da dün akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında tam anlamıyla ortalık karıştı. Oyun sırasında kavga eden Serhat ve Sabri'yenin bu tartışması konsey akşamına da taşındı. Bireysel dokunulmazlık ödülünü kazanana Serhat Akın, Adem'in adını söylerken, Takım kararıyla Sabriye seçildi.

Ada konseyinin ardından ünlüler adasında işler karıştı. Neredeyse bütün yarışmacıların dahil olduğu tartışmada Sabriye'nin Serhat'a tekme atmaya çalıştığı görülüyor. Kavganın ilerleyen anlarında Adem ile Serhat'ın birbirine girdiği dikkat çekerken, yeni bölüm tanıtımında Acun Ilıcalı'nın yarışmacılara ciddi bir uyarıda bulunduğu gözleniyor.

SURVİVOR'DA KİMLER ELENME ADAYI OLDU?

Dokunulmazlık oyunlarının ilk serisini kaybeden gönüllüler takımı, takım kararyıla Erdi'nin adını yazarken, bireysel dokunulmazlık ödülünü kazanan Ogeday'da, Berna'nın adını söylemişti. Bu sonuçların ardından gönüllüler takımında Erdi ve Berna, ünlüler takımında ise Adem ve Sabriye elenme adayları oldular.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman ve beraberindeki heyet, 23 Nisan Ulusal

Devlet erkanından Anıtkabir’e ziyaret

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Polis Akademisi efsane oyuncuları şimdi ne halde?

Emekli maaşında iyileştirmeye dört farklı formül