• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
17 Eylül 2021 Cuma 20:38 | Son Güncelleme:

Tıbbi olarak ölmüştü... 45 dakikalık yaşam mücadelesi

Tıbbi olarak ölmüştü... 45 dakikalık yaşam mücadelesi
AA

ABD'de kalp krizi geçiren ve tıbbi olarak ölü sayılan bir kadın 45 dakika sonra hayata döndü. Kadın durumu, "Tanrı'nın bana ikinci bir şans vermesinden dolayı çok minnettarım." diyerek değerlendirdi.

ABD'nin Baltimore şehrinde bir kadının, tıbbi olarak öldükten 45 dakika sonra hayata döndüğü belirtildi.

AA'nın yerel medyada yer alan haberlerden aktardığına göre, Kathy Patten adlı bir kadın, golf oynarken telefonda kızının doğum için hastaneye kaldırıldığını öğrendi.

O sırada kalp krizi geçiren Patten, sağlık ekipleri tarafından acilen hastaneye kaldırıldı.

Aynı hastanede doğum yapmaya çalışan kızı Stacey Fifer'in da bebeğin doğum kanalına sıkışması sonucu acil sezaryene alındığı kaydedildi.

Kalbinin durduğu, nabzının atmadığı belirtilen Patten'in, sağlık ekiplerinin yoğun kardiyopulmoner resüsitasyonu (CPR) sonucu 45 dakika sonra tekrar hayata döndüğü ileri sürüldü.

Koridorun diğer ucundaki odada da aynı dakikalarda 39 saat süren doğum sancısı sürecinden sonra Patten'ın torunu Alora'nın dünyaya geldiği bildirildi.

Patten, yaşanan olay hakkında, "Tanrı'nın bana ikinci bir şans vermesinden dolayı çok minnettarım" derken, Patten'a kalp masajı yapan doktor Dov Frankel ise olayın modern tıbbın bir sonucu mu yoksa mucize mi olduğu sorusunu insanlara bıraktığını söyledi.

<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi