• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
16 Nisan 2021 Cuma 13:32 | Son Güncelleme:

Müge Anlı 6 kayıp çocuğu bir günde buldu

Müge Anlı 6 kayıp çocuğu bir günde buldu

Müge Anlı televizyon tarihinde bir ilki gerçekleştirerek kayıp olan 6 çocuğu 24 saat içerisinde bulup ailelerine kavuşturdu. Canlı yayında gündeme gelen 3 ayrı şehirdeki kayıp 6 çocuk titiz çalışmalar sonucunda ailelerine teslim edildi.

ATV ekranlarında izleyici karşısına geçen Müge Anlı'nın programında bugüne dek görülmemiş bir olay gerçekleşti. Programda gündeme gelen 6 kayıp çocuk yapılan çalışmalar sonucu 24 saat içerisinde bulunarak aileleriyle buluşturuldu.

3 AYRI ŞEHİRDEN 6 ÇOCUK

Ankara Çankaya'da yaşayan Serap Erdal 13 yaşındaki kızı Ebru'yu aramak için Müge Anlı'nın programına başvurmuştu. 10 Nisan günü kaybolan ve 5 gündür bulunamayan küçük kızın fotoğraflarını gösteren ve izleyicilerine çağrıda bulunan Müge Anlı, kısa sürede müjdeli haberi ulaştırdı. Küçük kız sağ salim evine ulaştırıldı.

PROGRAMDA ARANDIKLARINI GÖRDÜLER

Müge Anlı'nın aradığı bir diğer kayıp çocuklar ise İstanbul Şişli'den 15 yaşındaki Yusuf ile 13 yaşındaki Yaren'di. Birlikte kayboldukları ortaya çıkan iki çocuğu aramak için ise anneleri Fatma İlanlı ile Mine Akın canlı yayına katıldı.

Programda arandıklarını gören Yusuf ve Yaren, 48 saat sonra Müge Anlı'yla iletişime geçti ve Taksim'de olduklarını bildirdi. Böylece iki küçük çocuk da anneleriyle buluşmuş oldu.

İZLEYİCİLER DE KATKI SAĞLADI

Müge Anlı'nın aynı gün kayıp olarak ekrana taşıdığı diğer çocuklar ise Adana'dandı. Baba Ferdi Kaygusuz 13 ve 8 yaşındaki kızlarının 11 Nisan günü Cemile isimli arkadaşlarıyla kaybolduklarını söyledi.

Müge Anlı programda çocukların fotoğraflarını gösterdi, kayboldukları mahallede yaşayanların aramasını istedi ve çok geç olmadan Adana'daki kayıp üç çocuk da izleyiciler sayesinde bulundu.

<h3><strong>Haftanın magazin başlıklarını Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu ve Eda Cabul

Kerem Bursin kafelere gidenlere 'salak' dedi, Maldivler'e gitti!

Türkiye'nin ilk silahlı insansız deniz aracı, füze atışlarına hazır

İzmir'de denizin yüzeyini 'deniz marulu' kapladı

Halk pazarları Covid-19 tedbirleriyle açıldı