• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
11 Ocak 2021 Pazartesi 09:38 | Son Güncelleme:

Telegram'da kişi katıldı bildirimi nasıl ve nereden kapatılır? Telegram'da katıldı bildirimi kime gider?

Telegram'da kişi katıldı bildirimi nasıl ve nereden kapatılır" Telegram'da katıldı bildirimi kime gider"

WhatsApp kullanıcı politikalarında yaptığı değişim sonrası birçok vatandaş Telegram gibi anlı mesajlaşma uygulamalarına yöneldi. Kullanıcılara gelen kişi katıldı bildirimi kapamak isteyenler, Telegram'da kişi katıldı bildirimi nasıl ve nereden kapatılır? Telegram'da katıldı bildirimi kime gider? sorularına yanıt aramaya başladı. İşte konu hakkında merak edilenler...

Telegram uygulamasına birçok kişi katıldı. WhatsApp'ın kullanıcılara sunduğu sözleşme tepkilere neden olurken, alternatif anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşma uygulamaları indirildi. Telegram'da bulunan kişi katıldı bildirimi rahatsızlık verici boyuta ulaştı. Peki, Telegram'da kişi katıldı bildirimi nasıl ve nereden kapatılır? Telegram'da katıldı bildirimi kime gider?

TELEGRAM'DA KATILDI BİLDİRİMİ NASIL KAPATILIR?

Telegram'da katıldı bildirimi basit adımlarla kapatabilirsiniz. İlk olarak Mobil cihazınızdan Telegram uygulamasına giriş yapın. “Ayarlar” bölümüne tıklayın. “Bildirimler ve Sesler” seçeneğine dokunun. En alt kısımda “Yeni Kişiler.” seçeneğinin yanında bulunan butonu pasif hale getirin.

TELEGRAM'DA KATILDI BİLDİRİMİ KİME GİDER?

Telegram'a katıldıktan sonra sizin bu platforma giriş yaptığınıza dair bildirimler rehberinizde kayıtlı olan herkese gidecektir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli şey bildirimlerin sadece sizden önce Telegram kullanan kişilere gönderildiğidir.

<p>Nijerya açıklarında Türk gemisine yönelik bir saldırı gerçekleşti. Saldırıda bir denizci hayatını

Türk gemisine saldırının arkasında Fransa mı var?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Jason Statham Antalya'da kurşun geçirmez camlı villada kalıyor

Rusya'da binlerce kişi sokaklara döküldü!