• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
05 Mart 2021 Cuma 07:00 | Son Güncelleme:

'Tehdit etti, 1 ay daha uzaklaşsın'

'Tehdit etti, 1 ay daha uzaklaşsın'
- NESLİHAN KESKİN

Ünlü ralliciye sevgilisinden yeni suçlama! 'Beni gözetliyor, cezası uzatılsın' Daha önce Ivana Sert'e şiddet uyguladığı iddia edilen ünlü rallici Can Çelebi'den bu kez sevgilisi Kübra Senemay Kılıçoğlu şikayetçi oldu. Çelebi'ye verilen 1 ay uzaklaştırma kararı, süre bitiminde uzatılmadı.

İstanbul'da savcılığa başvuran güzellik uzmanı Kübra Senemay Kılıçoğlu, 2 yıllık sevgilisi Can Çelebi'den şikâyetçi oldu. Ünlü rallici Çelebi'nin evinde şiddete maruz kaldığını öne süren Kılıçoğlu, "Can eve girdiğim gibi boynumu sıkıp 'Seni öldürürüm' diyerek tehdit etti. Beni yerde sürükledi" dedi. Çelebi de asıl kendisinin şiddete uğradığını belirterek, "Evimin kapısını yumruklayıp küfür etti. Kapıyı zorlayıp girdi, burnuma yumruk attı" diye konuştu.

MAHKEMEDEN BU KEZ RET

Karşılıklı suçlamalar üzerine Çelebi'ye 1 ay uzaklaştırma cezası verildi. Tedbir süresi bitince genç kadın, rallicinin birlikte işlettikleri güzellik merkezinin kamerasından kendisini izlediğini ve göz hapsinde tutarak psikolojik şiddet uyguladığını iddia edip uzaklaştırmanın uzatılmasını istedi. Ancak mahkeme bu talebi kabul etmedi. Can Çelebi daha önce de eski sevgilisi Ivana Sert'i tartakladığı iddiasıyla gündeme gelmişti.

Haftanın Magazin Başlıkları... Fahriye Evcen, Kuruluş Osman'da

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü