• $8,7218
  • €10,3946
  • 498.286
  • 1414.15
08 Mayıs 2021 Cumartesi 18:05 | Son Güncelleme:

Çığlık çığlığa baygınlık geçirdi... Müge Anlı ne yapacağını şaşırdı!

Çığlık çığlığa baygınlık geçirdi... Müge Anlı ne yapacağını şaşırdı!

15 yaşındaki kızından 36 gündür haber alamayan gözü yaşlı anne Müge Anlı'dan yardım istedi. Genç kızın, Samsun'a sevgilisinin yanına gittiğini tespit edildi. Ailesinin yanına dönmek istemediğini söyleyen genç kızın, ekipler tarafından evden çıkarılma anını gören anne baygınlık geçirirken, Müge Anlı'da zor anlar yaşandı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'nın son bölümünde zor anlar yaşandı. Günlerdir haber alınamayan kızının bulunduğunu gören gözü yaşlı anne sevinçten baygınlık geçirirdi.

İstanbul Bağcılar'da yaşayan 15 yaşındaki sekizinci sınıf öğrencisi genç kız, sosyal medyadan tanıştığı ve kaçtığı güne kadar daha önce hiç görmediği 20 yaşındaki Faruk Bakırcı'nın Samsun'daki evine gitti. Kızlarını her yerde arayan ancak bir türlü ulaşamayan aile, Müge Anlı'nın programına başvurdu. Kızının kaçırıldığını söyleyen acılı anneye çok geçmeden mutlu haber verildi.

GÜNLER SONRA KIZINI CANLI YAYINDA GÖRDÜ

Büyük umutlarla kızlarının yolunu gözleyen acılı anne ve abiye kızlarının bulunduğunu söyleyen Müge Anlı, kayıp kızla ailesini ekranda buluşturdu. Haftalardır kızına ulaşamayan anne Sebahat İnan, kayıp kızını 36 gün sonra canlı yayında gördü. Kızının eve dönmesini isteyen anne, "Asla eve dönmek istemiyorum. Babam beni para karşılığı evlendirmek istedi. Bir daha o eve dönmeyeceğim." sözleri karşısında donup kaldı. Annesine tepki gösteren genç kız, devlet korumasına gireceğini söyledi.

AĞABEYİ CİNAYETTEN YARGILANIYOR

Kardeşini aramak için Müge Anlı stüdyosuna gelen Adem İnan'ın da cinayetten yargılandığı ve tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edildiği ortaya çıktı. Birini öldürdüğü için 5 yıl cezaevinde kaldığını söyleyen Adem İnan'ın, kendisine yardım eden ağabeyinin ise daha fazla ceza alıp halen cezaevinde olması şaşırtıcı bulundu.

KARIŞIKLIĞI FIRSAT BİLEREK KAÇTI

Sevgilisinin kendisini kaçırmadığını söyleyen genç kız, yayının devam ettiği sırada polisler eşliğinde alındı. Polisler, küçük kızın bulunduğu eve canlı yayında sırasında girerken stüdyodaki annesi sevinçten bir anda bayıldı. Aynı anlarda Samsun'da ise mahallelinin de eve akın etmesiyle ortalık karıştı. O anları fırsat bilen Faruk Bakırcı kayıplara karışırken annesi ise bayıldı. 20 yaşındaki genç tüm aramalara rağmen bulunamadı.

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Mahalle sakinleri de olaya karışırken Müge Anlı'nın ekibi zor anlar yaşadı. 15 yaşındaki genç kız, canlı yayında gelen ekipler tarafından devlet korumasına alındı. Canlı yayında ekiplerin kızını aldığını gören anne ise stüdyoda sevinç çığlıkları attıktan sonra baygınlık geçirdi.

<p>Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu, yüzde 19 olan politika faizini d

Merkez Bankası'nın yüzde 19 olan politika faiz oranı değişmedi

İstanbul'da ''Yeditepe Huzur Uygulaması'' gerçekleştirildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, GDAÜ toplantısında konuşma yaptı

Anzer Yaylası'nda arıcıların bal mesaisi başladı