• $7,4807
  • €9,0395
  • 439.228
  • 1524.49
10 Temmuz 2020 Cuma 15:50 | Son Güncelleme:

iPhone Spotify neden açılmıyor, çöktü mü? Uygulama için açıklama geldi mi?

iPhone Spotify neden açılmıyor, çöktü mü" Uygulama için açıklama geldi mi"

Spotify müzik dinleme platformlarından en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Vatandaşlar çevrimiçi müzik dinleyebildikleri gibi aynı zamanda çevrimdışı olarak da uygulamayı kullanabiliyorlar. İnternet varken indirilen müzikler internetsiz ortamda da dinlenebiliyor. Spotify şu sıralar ulaşılamama sorunuyla karşı karşıya kaldı.

Spotify müzik seçkisini sınırsız dinleme imkanı sunan bir platformdur. Vatandaşlar çevrimiçi müzik dinleyebildikleri gibi aynı zamanda çevrimdışı olarak da uygulamayı kullanabiliyorlar. İnternet varken indirilen müzikler internetsiz ortamda dinlenebiliyor. Uygulamanın uygun fiyatlı çeşitli paketleri mevcut. Spotify şu sıralar ulaşılamama sorunuyla karşı karşıya kaldı.

SPOTİFY ÇÖKTÜ MÜ?

Milyonlarca kullanıcıya sahip müzik dinleme platformu Spotify erişim sorunuyla gündeme geldi. Müzik platformunun üyesi veya kullanıcısı olan pek çok kişi, Twitter ve Instagram üzerinden, 'Spotify'a erişim konusunda problem yaşadığını dile getiriyor. Birçok ülkede yaşanan Spotify uygulamadan çıkma hatası ya da Spotify çökme sorunu ardından gözler Spotify'dan yapılacak açıklamaya çevrildi.

Iphone'da uygulamalar neden açılmıyor? Facebook, Twitter, Pinterest çöktü mü?

Konuya ilişkin Spotify yönetiminden bir açıklama gelmedi ancak yapılan güncelleme nedeniyle uygulamanın kendi kendine kapandığı iddia ediliyor.

Konuya ilişkin resmi bir açıklama olması durumunda güncel bilgilendirmeler sizlerle paylaşılacaktır.

SPOTİFY NEDİR?

Spotify İsveçli bir müzik veri akışı ve podcast servisi olup aralarında Sony, EMI, Warner Müzik Grubu, The Orchard ve Universal'ın da bulunduğu bir dizi seçkin bağımsız plak şirketlerinden seçilmiş müziklerin sınırsızca dinlenmesine izin vermektedir.

İphone PUBG neden açılmıyor, çöktü mü?

<p><span>Türkiye ile Pakistan arasında tarihi bir televizyon dizisi projesi için harekete geçildi.&n

Türk yapımcılara Pakistan'da üst düzey karşılama

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş şampiyonluğa inanmış

Haftanın yalanları