• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
19 Nisan 2021 Pazartesi 15:38 | Son Güncelleme:

Nihat Hatipoğlu canlı yayında sorulan soru üzerine şaşkına döndü

Nihat Hatipoğlu canlı yayında sorulan soru üzerine şaşkına döndü

ATV ekranlarında yayınlanan Nihat Hatipoğlu'nun Ramazan özel programında merak edilen sorular yanıt bulmayı bekliyor. Canlı yayında izleyicilerden ilginç sorular gelmeye devam ediyor. Bu sezon özellikle genç kuşağın online bağlantı ile sorular sorduğu Hatipoğlu, genç Taha'nın sorduğu "Yalansız şakalar nasıl yapabilirim?" sorusu karşısında adeta dumura uğrarken, bu kuşağın en zeki kuşak olduğunu dile getirdi.

Ramazan ayının vazgeçilmezi haline gelen Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Sahur ve İftar programları bu sene de aldığı ilginç sorularla gündemde yer almaya devam ediyor.

Pandemi nedeniyle seyircisiz yapılan programa ülkenin her yerinden insanlar online bağlantı kurarak sorularını soruyor. Özellikle bu sezon ilginç sorular Z kuşağı tarafından sorulmaya başladı.

"BU KUŞAK EN ZEKİ KUŞAK"

Bu defa dikkat çeken soru da genç Taha'dan geldi. Taha'nın, "Genellikle şaka yaparken içinde yalan oluyor, beyaz yalan adı veriliyor. Bence öyle bir şey yok. Günah. Yalansız şaka nasıl yapılır?" sorusu üzerine Hatipoğlu, şaşkınlığını gizleyemeyerek şu şekilde yanıt verdi:

"Çok güzel bir soru. İşte Z kuşağı diyorlar. Yani Z kuşağı en zeki kuşak ben öyle görüyorum. Akıllıca soruyorlar ve sorguluyorlar. Edepleriyle, ahlaklarıyla güzel örnekler veriyorlar."
<p>İsrail ordusu, Gazze'de içinde Amerikan merkezli haber ajansı Associated Press (AP) ile Katar mer

İsrail Gazze'de medya binasını bombaladı

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı