• $8,2816
  • €9,7312
  • 506.332
  • 1129.36
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
27 Ağustos 2020 Perşembe 10:23 | Son Güncelleme:

Şiar Kılıç olayında ilk itiraf geldi! Şiar Kılıç'ı kim öldürdü?

Şiar Kılıç olayında ilk itiraf geldi! Şiar Kılıç'ı kim öldürdü"

Şiar Kılıç olayında ilk itiraf geldi. Son olarak 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ın ölümünün arkasındaki sır perdesini araştırmaya devam ediyor. Annesi Gülüzar Amanet'in rüyasında oğlunun öldüğünü gördüğünü söylemesi eski kocasının konu hakkındaki söylemleri ve Gülüzar Amanet'in yeni kocası vasfı ile yanında yer alan Hami Kıcı'nın cinayetin baş şüphelisi olduğu programda iddia ediliyor.

Şiar Kılıç olayında beklenen itiraf geldi. Sakarya'nın Kocali ilçesinde geçtiğimiz Nisan ayında kaybolan 9 yaşındaki Şiar Kılıç, yangın çıkan evde mahsur kalmış ve hayatını kaybetmişti. Şiar Kılıç'ın babası oğlunun şüpheli ölümünün netlik kazanması için araştırmacı gazeteci Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Şiar Kılıç'a ne oldu? Müge Anlı Şiar Kılıç olayında son durum ne? 

ŞİAR KILIÇ OLAYINDA İLK İTİRAF GELDİ!

9 yaşındaki Şiar'ı annesi Gülüzar ve sevgilisi Hami yakarak öldürdü. Hami Kıcı'nın gözaltındaki kardeşi itiraf etti. 

ŞİAR KILIÇ'A NE OLDU?

Sakarya'nın Kocali ilçesinde geçtiğimiz Nisan ayında kaybolan 9 yaşındaki Şiar Kılıç, yangın çıkan evde mahsur kalmış ve hayatını kaybetmişti. Şiar Kılıç'ın babası oğlunun şüpheli ölümünün netlik kazanması için Müge Anlı'ya başvurdu. 

Gülizar Amanet ve birlikte yaşadığı Hami Kıcı'nın çocuğu dövdükleri, çeşitli işkenceler uyguladıkları ve öldürdükten sonra yangını bilerek çıkardıkları iddiaları canlı yayına taşındı.

MÜGE ANLI ŞİAR KILIÇ OLAYINDA SON DURUM NE?

"Üç çocuğumun nasıl öleceğini rüyamda gördüm!" diyen anne Gülüzar Amanet'in çelişkili sözleri akıllarda soru işareti bıraktı. "Şiar 13 yaşına gelmeden ölecek" diyen kadının yaşanacaklarını önceden rüyalarında görüyorum sözleri şaşkınlık yarattı. Canlı yayına telefonla bağlanan ve isimlerinin gizli tutulmasını isteyen izleyiciler küçük çocuğunun gizemli ölümünden anne ve üvey baba Hami Kıcı'yı sorumlu tuttu. İddialar "9 yaşındaki çocuğun ölümüne yangın süsü mü verildi?" sorusunu düşündürdü.

Sık sık ev değiştirdiği ortaya çıkan Gülizar Emanet’in komşuları, Müge Anlı programında tanık oldukları olayları anlattı. Pek çok görgü tanığı Gülizar Emanet’in çocuklarını dilendirdiğini, şiddet uyguladığını iddia etti. Emanat’in eski evlerinden birini temizleyen görgü tanığının sözleri ise kan dondurdu. Tanık, “Evin duvarları sade kandı, örtündükleri yorgan kandı. Kanlı parmak izleri vardı. Çocukların her yerinde yara vardı, hele oğlan var ya çok kötüydü.” dedi.

Olaya tanık olan bir diğer izleyicinin “yangından cesedi çıkarılırken, Şiar Kılıç'ın el ve ayak bilekleri yoktu.” Sözleri ise şüphe bıraktı. Konuyla ilgili bir diğer iddia ise Bahadır Bey ve Gülizar Amanet’in kavga ettiği, araya giren Şiar Kılıç’ın yere düşüp bir daha hareket etmediği.

<p>Editör-Kurgu: Ezgi Aşık/ <a href='mailto: ezgi.asik@turkmedya.com.tr'>ezgi.asik@turkmedya.com.tr<

Macron Başkan Erdoğan'dan neden rahatsız?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'da sabah erken saatlerde toplu taşıma araçlarında koronavirüs denetimi başladı

Ankara'da yakalanan DEAŞ şüphelilerinden biri ''infazcı'' çıktı