• $9,3537
  • €10,8949
  • 533.029
  • 1417.7
25 Mayıs 2021 Salı 07:00 | Son Güncelleme:

Sevgilisini ve yanındaki kız arkadaşını katletti! Bir şüpheyle çifte infaz

Sevgilisini ve yanındaki kız arkadaşını katletti! Bir şüpheyle çifte infaz
- SONER KAN

2 kadını öldürdü, yakalandı. Tuğçe Duman'ın cesedi otomobilde, arkadaşı Melek Şemo'nun cansız bedeni de arabaya 60 metre uzakta bulundu. Kadınları, aldatıldığından şüphelenen Duman'ın sevgilisi Furkan Apaydın'ın öldürdüğü ortaya çıktı.

Adana Kozan'da önceki gece kırsal alanda park halindeki otomobilin kapıları açık ve çalışır vaziyette olduğunu görenler kaza yaşandığını sandı. Araçta bir kadının olduğu ve silahla vurulduğu fark edilince jandarmaya haber verildi. Direksiyon başındaki Tuğçe Duman'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Otomobile 60 metre uzaklıkta silahla öldürülmüş bir kadın daha bulundu. Cansız bedenin Suriyeli Melek Şemo'ya ait olduğu tespit edildi.

CİNAYETLERE İHANET KILIFI

Çifte cinayetle ilgili Duman'ın sevgilisi Furkan Apaydın ile zanlının bir arkadaşı gözaltına alındı. Suçunu itiraf eden Apaydın'ın, aldatıldığından şüphelendiğini, sevgilisiyle konuşmak için buluştuklarını ancak arabada tartıştıklarını söyledi. Bu sırada yanındaki silahı çekip Duman'ı katleden zanlının, genç kadının yanındaki arkadaşı Melek Şemo'yu da kaçmak isterken öldürdüğü öğrenildi.

3 ÇOCUĞU ÖKSÜZ KALDI

Tuğçe Duman'ın evli ve boşanmak üzere olduğu, eşinin de Kayseri'de 3 çocuğuyla yaşadığı öne sürüldü. Duman'ın bağlantıyı kestiği ailesinin ise kızları için polise birden fazla 'kayıp' başvurusu yaptığı belirlendi.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>İnsanlar her yıl 4,5 trilyon sigara  izmaritini doğaya atıyor. B

Trilyonlarca sigara izmariti nereye gidiyor?

Cerrahpaşa'da yeni yoğun bakım servisleri açıldı

Kargaların şaşırtıcı zekası ve alet kullanabilme becerisi

Dev şirketlerinin logolarındaki gizli anlamlar