• $8,1894
  • €9,6912
  • 502.401
  • 1152.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
27 Temmuz 2020 Pazartesi 09:53 | Son Güncelleme:

8 yıllık eşine boşanma davası açınca 'Özgecan Aslan'dan beter yapılmakla' tehdit edildi

8 yıllık eşine boşanma davası açınca 'Özgecan Aslan'dan beter yapılmakla' tehdit edildi
DHA

8 yıllık eşi Ceyhun B.'ye boşanma davası açan Suna B., ölüm tehditleri aldığını söyledi. İki çocuk annesi 30 yaşındaki Suna B., "Seni Özgecan Aslan ve Münevver Karabulut'tan beter yaparım diyordu." sözlerini kullandı.

İzmir Bornova'da 2 çocuk annesi Suna B. (30), açtığı boşanma davası sonrası 8 yıllık eşi Ceyhun B.'den ölüm tehditleri aldığını belirterek bana "Seni Özgecan Aslan'dan, Münevver Karabulut'ta beter yaparım diyordu." dedi.

Bir yıl önce eşi Ceyhun B. tarafından üzerine kaynar su dökülen Suna B., boşanma davası açmasıyla birlikte ölüm tehditleri aldığını belirtti. Suna B. gördüğü şiddetin ardından şikayetçi olduğunu ancak tehditler aldığını belirterek şunları kaydetti:

"Şikayetçi oldum ama daha beter yapmakla tehdit etti. Bana, 'Seni Özgecan Aslan'dan, Münevver Karabulut'ta beter yaparım' diyordu."

"BİZİ DAHA FAZLA REZİL ETME" DEDİM DİYE ÜZERİME KAYNA SU DÖKTÜ

Yüzüne kezzap atılmakla ve ölümle tehdit edildiğini belirten Suna B., sözlerini şöyle sürdürdü:

"8 yıllık evliliğim boyunca sürekli psikolojik ve fiziksel şiddet gördüm. Şiddetin her türlüsünü gördüm. Vücudumda sigara söndürüldü, baştan ayağa kaynar su döküldü. Bir ay önce çocuklarımın gözü önünde boğazımı sıkarak, öldürülmek istendim. Çığlıklarımı duyan komşular araya girdi. Evliliğimin ilk senesinden bu yana hep sıkıntılar vardı ve hep boşanmak istedim. Ancak boşanırsam beni öldüreceğini söylüyordu. Yüzüme kezzap atmakla ve aileme zarar vermekle tehdit edildim. 'Ev kirasını öde, bizi daha fazla rezil etme' dedim diye kaynar suyu vücuduma döktü. Sırtımda 1'inci ve 2'nci derecede yanıklar meydana geldi."

'SENİ ÖZGECAN ASLAN'DAN, BETER YAPARIM' TEHDİDİ

Suna B. gördüğü şiddetin ardından şikayetçi olduğunu ancak tehditler aldığını belirterek, "Şikayetçi oldum ama daha beter yapmakla tehdit etti. Bana, 'Seni Özgecan Aslan'dan, Münevver Karabulut'ta beter yaparım' diyordu. Ağza alınmayacak küfürler ediyordu. Birkaç kez kadın sığınma evinde kaldım. Şikayetlerimden dolayı birkaç kez de uzaklaştırma kararı aldırdım." diye konuştu.

"YÜZÜME KEZZAP ATMAKLA TEHDİT EDİYOR"

Aldığı tehditler nedeniyle korktuğunu belirten Suna B., şu ifadeleri kullandı:

"14 Temmuz'da boşanma davası açtım. Davayı açtıktan sonra beni telefonla arayarak tehditlerine devam etti. İftiralar atacağını söylüyor. 'Seni rezil edeceğim' diyor. Dayanacak gücüm kalmadı. Artık boşanmak istiyorum. Çok korkuyorum. Benim sonum da Pınar Gültekin, Özgecan Aslan ve Münevver Karabulut gibi olsun istemiyorum. Sürekli ölümle ve yüzüme kezzap atmakla tehdit ediyor. Kadın cinayetlerine son bulsun. Masum insanlar katlediliyor. İki tane çocuğum var ve ben de ölmek istemiyorum."

'ELEKTRİĞİM VE SUYUM KESİK'

Çocukları ile ortada kaldığını belirten Suna B., şöyle konuştu:

"Çamaşır makinem yok, borcu sebebiyle geçen ay televizyonumuzu da aldılar. Faturaları ödeyemediğim için elektrik ve suyumu kestiler. Ev sahibi de kirayı ödeyemediğim için evi boşaltmamızı istiyor. Ailemin de ekonomik durumu iyi olmadığı için yanlarına gidemiyorum. Çocuklarım küçük ve onlara bakacak kimse olmadığı için çalışamıyorum. Sadece plastik toplayarak gelir sağlamaya çalışıyorum."
<p>Azerbaycan’ı cephede yenemeyen Ermenistan’ın Başbakanı Nikol Paşinyan'ın işgal altınd

İşgalci Ermenistan'ın Başbakanı Paşinyan PKK yanlılarıyla omuz omuza

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kuzey Marmara Otoyolu'nda helikopter destekli trafik denetimi yapıldı

Batmanlı girişimci devlet desteğiyle kurduğu tesiste ilk mantar hasadını yaptı