İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.7681
  • 5.51
  • 196.08
  • 92997
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Beşiktaş Bayern Münih maçı spikeri Semahat Özdoğan kimdir? Semahat Özdoğan kaç yaşında?

Semahat Özdoğan kimdir, kaç yaşında soruları araştırılıyor. Beşiktaş Bayern Münih spikeri kimdir? Şampiyonlar Ligi heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Tivibu Spor 2'den canlı yayın olarak izleyebilecek maçı spiker Semahat Özdoğan anlatacak. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği kapsamında Beşiktaş Bayern Münih maçı Semahat Özdoğan tarafından anlatılacak. Semahat Özdoğan, Adana Çukurova’da dünyaya gelmiştir. Burada gördüğü ilk ve orta öğreniminin ardından Semahat Özdoğan, Abant İzzet Baysal Üniversitesi’ne İktisat eğitimi almak için kaydolmuştur. Her ne kadar bölümünü başarıyla tamamlasa da Semahat Özdoğan’ın gönlü spikerlik alanındaydı. Bu alana ilk adımını atan Özdoğan, Kanal D ve Radyo D bünyesinde görev almıştır. Buna ilaveten BBC ekranlarında spor programı hazırlayıp sunan Semahat Özdoğan, bu dönem zarfında Fanatik Gazetesi’nde de görev almıştır. Detaylara haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

x

Beşiktaş Bayern Münih maçını anlatan spikerin kim olduğu araştırılıyor. Semahat Özdoğan kimdir, kaç yaşında? Şampiyonlar Ligi heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Beşiktaş ve Bayern Münih karşı karşıya geliyor. Tüm Türkiye siyah beyazlı takımın galip gelmesini istiyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği kapsamında ilk kez bir Türk takımının maçı kadın spiker tarafından anlatılacak. Semahat Özdoğan, Adana Çukurova’da dünyaya gelmiştir. Burada gördüğü ilk ve orta öğreniminin ardından Semahat Özdoğan, Abant İzzet Baysal Üniversitesi’ne İktisat eğitimi almak için kaydolmuştur. Her ne kadar bölümünü başarıyla tamamlasa da Semahat Özdoğan’ın gönlü spikerlik alanındaydı. Bu alana ilk adımını atan Özdoğan, Kanal D ve Radyo D bünyesinde görev almıştır. Buna ilaveten BBC ekranlarında spor programı hazırlayıp sunan Semahat Özdoğan, bu dönem zarfında Fanatik Gazetesi’nde de görev almıştır. 1998 yılında TRT tarafından açılan sınava katılan ve başarı elde eden genç spiker, çalışmalarını bu kurumda devam ettirme kararı aldı. Dünya çapında maç anlatımı gerçekleştiren 3 kadın spikerden birisi olan Semahat Özdoğan, Türkiye’de ise ilk ve tek olarak yer alıyor. Merak ettiklerinize haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

BEŞİKTAŞ MAÇINI KİM SUNUYOR?

Beşiktaş- Bayern Münih maçını Semahat Özdoğan sunuyor.

SEMAHAT ÖZDOĞAN KİMDİR?

Semahat Özdoğan, Adana Çukurova’da dünyaya gelmiştir. Burada gördüğü ilk ve orta öğreniminin ardından Semahat Özdoğan, Abant İzzet Baysal Üniversitesi’ne İktisat eğitimi almak için kaydolmuştur. Her ne kadar bölümünü başarıyla tamamlasa da Semahat Özdoğan’ın gönlü spikerlik alanındaydı. Bu alana ilk adımını atan Özdoğan, Kanal D ve Radyo D bünyesinde görev almıştır. Buna ilaveten BBC ekranlarında spor programı hazırlayıp sunan Semahat Özdoğan, bu dönem zarfında Fanatik Gazetesi’nde de görev almıştır.

1998 yılında TRT tarafından açılan sınava katılan ve başarı elde eden genç spiker, çalışmalarını bu kurumda devam ettirme kararı aldı. Dünya çapında maç anlatımı gerçekleştiren 3 kadın spikerden birisi olan Semahat Özdoğan, Türkiye’de ise ilk ve tek olarak yer alıyor. TRT’deki maç sunumlarına ilaveten TSYD Kupası’nı da anlatarak bu anlamda bir ilke imza attı ve belki de ileride maç anlatacak pek çok kadın spikerin öncüsü oldu.

Sporla ilgisi yalnızca maç anlatımıyla sınırlı kalmayan Semahat Özdoğan, aynı zamanda TRT’nin spor ekranlarında haber sunumlarını da gerçekleştirmiştir. 14 Mart tarihinde Beşiktaş Bayern Münih maçını sunacak olan Semahat Özdoğan, bir çocuk annesidir.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Muharrem İnce, halka hitap ederken yanına gelen çocuğu azarladı

Muharrem İnce, halka hitap ederken yanına gelen çocuğu azarladı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Şans diye buna denir

Çin'deki şiddetli fırtınada gökten ahtapot yağdı!

En Çok Okunanlar