• $7,5364
  • €8,988
  • 411.439
  • 1541.98
27 Ocak 2021 Çarşamba 18:43 | Son Güncelleme:

Şansın böylesi: Kaza yaptıktan saatler sonra milyoner oldu

Şansın böylesi: Kaza yaptıktan saatler sonra milyoner oldu
AA

ABD'de bir adam yeni aldığı aracı ile iki geyiğe çarptıktan saatler sonra piyangodan çıkan 2 milyon dolarlık ikramiyenin sahibi olduğunu öğrendi. Aldığı bilete büyük ikramiye isabet etme olasılığı 12,6 milyonda bir olan Dowe, Raleigh piyango merkezinden vergi kesintileri ile 1,4 milyon olan ödülünü aldı.

ABD’nin Kuzey Karolina eyaletinde bir adam yeni arabası ile iki geyiğe çarptıktan saatler sonra piyangodan çıkan 2 milyon dolarlık ikramiyenin sahibi olduğunu öğrendi.

AA'da yer alan habere göre, Kuzey Karolina Eğitim Piyangosu tarafından dün yapılan açıklamada, ikramiyenin sahibi Anthony Dowe’un işe giderken kaza geçirdiği belirtildi.

İki geyiğe çarptığı kaza sonrası evine giden ve bir süre uyumak isteyen Dowe, ikramiyeyi kazandığının nasıl farkına vardığını anlatırken "Uyandım ve biletlerime baktım. Dördüncü bileti kontrol ettim ve 4 rakamını gördüm ve ardından bir sonraki rakamı ve bir sonraki rakamı ve bir sonraki rakamı gördüm. Vay canına, dedim. Bu çok çılgıncaydı." dedi.

Aldığı bilete büyük ikramiye isabet etme olasılığı 12,6 milyonda bir olan Dowe, Raleigh piyango merkezinden vergi kesintileri ile 1,4 milyon olan ödülünü aldı. Dowe, kazandığı ikramiye öncelikli olarak anne ve babasının evinin tadilatına ve kendi arabası ile yeğenin arabasının tamirine ayıracağını söyledi.

<p><span>Bitlis'teki helikopter kazasında şehit düşen 8. kolordu  komutanı korgeneral Osman Erbaş te

Şehit Korgeneral Osman Erbaş'ın kahramanlıkları...

Antalya'daki yerleşik yabancılarKovid-19 aşısının ilk dozunu yaptırdı

Katoliklerin ruhani lideri Papa Franciscus, Bağdat'ta

Türk Kızılay Irak Delegasyonuna ait fırında üretilen ekmekleri mültecilere dağıttı