• $8,3253
 • €10,0201
 • 478.684
 • 1420
12 Nisan 2021 Pazartesi 16:23 | Son Güncelleme:

Hoş geldin Ramazan ayı kutlama mesajları 2021: En güzel, hadisli, dualı, ayetli resimli, sevdiklerinize özel Ramazan ayı mesajları!

Hoş geldin Ramazan ayı kutlama mesajları 2021: En güzel, hadisli, dualı, ayetli resimli, sevdiklerinize özel Ramazan ayı mesajları!

Ramazan ayı mesajları gündemde yer aldı. 12 Nisan Pazartesi akşamı ilk sahura kalkacak olan Müslüman alemi Ramazan çoşkusunu yaşıyor. Mübarek aylardan biri olan Ramazan bol bol ibadet ile geçirilecek. Anlamlı gün için sosyal medya platformlarında da En güzel, anlamlı, dualı, hoş geldin Ramazan ayı mesajları paylaşılacak. Rahmet ve mağfiret kapılarının açıldığı bu zamanda İslam alemi için büyük önem arz etmektedir. Biz de sizler için Ramazan ayı ile ilgili mesajları derledik.

Ramazan mesajlarını sosyal medya hesaplarından paylaşmak isteyen kişiler bulunuyor. Bu akşam Müslüman alemi ilk orucu için sahura kalkacak. Bu ayda bol bol Kur'an-ı Kerim'in okunacağı tesbihlerin çekileceği ve nafile namazları kılınacak. Sevdiklerine resimli, dualı, ayetli ve anlamlı, Ramazan mesajları gönderilecek olanlar konuya yönelik araştırma yapmaya başladı. Manevi iklimin arttığı Raman ayında rahmet ve mağfiret kapıları açık olacak. İşte en güzel Hoş geldin Ramazan ayı kutlama mesajları

RAMAZAN MESAJLARI VE SÖZLERİ

Kim Ramazan ayını oruçlu geçirir ve haramlardan ve iftiradan sakınırsa, Allah ondan razı olur ve cenneti ona farz kılar.

Ramzanın bereketi bir yağmur gibi yağsın üzerimize, tüm Müslüman aleminin ve gönül dostlarının Ramazan ayı mübarek olsun.

Dostlukların sevgi ile beslendiği bu Mübarek Ramazan ayında gönlünün sevgi ile dolup tasmasını dilerim.

Bütün dualar gül kokar bu ay. İmanı yüksek ilmi derin olanlar bilir ki Ramazan ayı ayların en makbulüdür. Bu ayı oruçla, namazla ve niyazla geçirmenizi temenni eder Ramazan ayınızı kutlarım

Kim Allah yolunda dünyevi işleri bir kenara atıp sadece gönülden ibadet ederse, Allah ona cennetinden bir bahçe ayırır. Cennetin bahçesindeki gül kokularının yüzü suyu hürmetine bu ayı ibadet ve inançla geçirmenizi temenni eder, mübarek Ramazan ayınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Gözlerimiz ışık dolsun, gönüllerimiz iman aşkına boğulsun, avuç içlerimiz dua dolu olsun. Bu mübarek ayda bütün dualar kabul, bütün sadakalar makbul, bütün oruçlar kabul olsun. Ramazan ayınız mübarek olsun.

Ramazan ayı ülkemize ve tüm inananlara güzellikler, mutluluk ve bolca huzur getirsin, kötülüklerden, fenalıklardan arınalım inşallah. Hayırlı Ramazanlar.

Ramazan demek arınma ve rahmet demektir. Sofranız bereketli sağlığınız sıhhatli olsun. İyi Ramazanlar.

Yаğmur gibi bereketli ve yağmur tаnеlеri kаdаr tatlı bereketli Ramazanlar dilerim .

En ışıltılı bаkışlаrın gözlеrindе, en tatlı sözlеrin kulаklаrındа, tüm mutluluklаrın аvuçlаrındа ve en sonsuz sеvgilеrin gönlüncе yаşаyаcаğı Ramazan Ayı gеçirmеnizi dilеrim...

Ruhlаrımız huzur bulsun, sоfrаlаrımız аnlаm dоlsun, Ramazan аyımız mübarek olsun. Hayırlı Ramazanlar .

Ufаk sоfrаlаrınızdа bоl ve bereketli iftаrlаr dilerim, Ramazan Ayınız mübarek olsun .

Rаmаzаn ayı kalbine tеsеlli, ruhunа ilаç, duаlаrın kаbul, Ramazan аyın mübarek olsun .

Günеşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesаbı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı Ramazanlar .

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlеrinizdе ışık, sofralarınızda iftаr bereketi, evinizde mutluluk eksik olmasın. Hayırlı Ramazanlar

"Allah'tan korkunuz. Beş vakit namazınızı kılınız. Ramazan orucunuzu tutunuz. Mallarınızın zekâtını veriniz. Yöneticilerinize itaat ediniz! Böylece Rabbinizin cennetine girersiniz." (Tirmizî, Cum'a 80)

"Kim, faziletine inanarak ve karşılığını Allah'tan bekleyerek Ramazan orucunu tutarsa, geçmiş günahları bağışlanır." (Buhârî, Îmân 28, Savm 6)

"Oruçlunun uykusu ibadettir. Susması tesbihtir, amelleri misliyle kabul edilir, duası makbuldür, günahı affedilir."

"İslam beş esas üzerine bina edilmiştir: Allah'tan başka ilah olmadığına ve Muhammed'in O'nun kulu ve elçisi olduğuna şehadet etmek, namaz kılmak, oruç tutmak, Kabe'ye haccetmek, Ramazan orucu tutmak."

 • Ramazan mesajları
 • Ramazan ayı mesajları
 • resimli Ramazan ayı mesajları 2021
 • Ramazan ayı sözleri
 • hadisli Ramazan ayı mesajları
 • dualı Ramazan ayı mesajları
 • en güzel ramazan ayı mesajları
<p>Kastamonu'nun Cide ilçesine düşen yıldırım sonucu 6 ev çıkan yangın sonucu kullanılamaz hale geld

Kastamonu'da yıldırım düşmesi sonucu 6 ev alev alev yandı

Tokat'ta bulunan tilki yavruları koruma altına alındı

İstanbul Havalimanı'nda göçmen kaçakçılığı

Balıkesir'in büyülü güzelliği Kuş Cenneti Milli Parkı