• $7,9392
  • €9,3917
  • 485.828
  • 1198.32
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
23 Temmuz 2020 Perşembe 16:02 | Son Güncelleme:

Polisim diye ortalıkta geziyor... "Artık şiddetin bitmesini istiyorum"

Polisim diye ortalıkta geziyor... "Artık şiddetin bitmesini istiyorum"
İHA

Bakırköy'de eski Eşi Tarık K. tarafından darp ve tehdit edilen Rüya K. Bakırköy Aile İçi Şiddet Suçları Soruşturma Bürosu'na yaptığı şikayette, "Artık şiddetin bitmesini istiyorum ve korkuyorum. Bunlar seni öldüreceğim anlamına geliyor. Zaten bana attığı mesajlarda da tehdit ediyor. Gerçek polisler eminim ki bunun kadar kimlik kullanmıyorlar” dedi.

Eski eşi Tarık K. tarafından sürekli şiddet gördüğünü iddia ederek Bakırköy Aile İçi Şiddet Suçları Soruşturma Bürosu'na şikayette bulunan Rüya K., yaptığı şikayette eşi tarafından sürekli darp ve tehdit edildiğini belirtti.

"SÜREKLİ ŞİDDET GÖRDÜM"

Mağdur kadın, şüpheli Tarık K. ile 4 aylık bir evlilik sürecinin ardından boşandığını söyleyerek “Ben bu 4 aylık süreçte sürekli şiddet gördüm. Boşandığım günden beri uzaklaştırma kararı var ama karşı tarafı yıldırmıyor. Evimin önüne geliyor. Arabamı paramparça etti. Araç tamir edilir ama evimi bastı. Beni darp etti. Sosyal medyadaki paylaştığım o darp fotoğraflarının üzerinden 3 hafta bile geçmedi.

"GERÇEK POLİSLER ONUN KADAR KİMLİK KULLANMIYOR"

Kapımın önüne gelip evime silahla ateş etti. Artık şiddetin bitmesini istiyorum ve korkuyorum. Bunlar seni öldüreceğim anlamına geliyor. Zaten bana attığı mesajlarda da tehdit ediyor. Gerçek polisler eminim ki bunun kadar kimlik kullanmıyorlar” dedi.

Öte yandan emniyet güçleri tarafından şüpheli Tarık K.'nın yakalanması için çalışmalar sürüyor.

<p>Editör-Kurgu: Ezgi Aşık / <a href='mailto:ezgi.asik@turkmedya.com.tr'>ezgi.asik@turkmedya.com.tr<

Fransa'da vahim gelişmeler...

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Otomobil markalarının amblemlerinin gizli anlamları

Türkiye'nin patatesi kayadan oyma depolarda muhafaza ediliyor