• $7,8673
  • €9,3055
  • 482.339
  • 1210.41
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
22 Temmuz 2020 Çarşamba 07:59 | Son Güncelleme:

Pınar'ı elleriyle boğdu, cesedini varilde yakıp üstüne beton döktü... İstediğin kılıfı uydur, canisin!

Pınar'ı elleriyle boğdu, cesedini varilde yakıp üstüne beton döktü... İstediğin kılıfı uydur, canisin!
- ENDER TÜRKKAN

5 gündür aranan ve vahşice öldürüldüğü ortaya çıkan Pınar Gültekin'in acı haberi Türkiye'yi yasa boğdu. Eski sevgilisini vahşice katleden cani, ceza indirimi almak için diğer kadın cinayetlerinin failleri gibi genç kızı suçladı.

Muğla Ula’da 16 Temmuz’da yalnız yaşadığı evden çıktıktan sonra ortadan kaybolan üniversiteli Pınar Gültekin’in (27), ailesi kayıp ihbarında bulundu. Jandarma ve polislerden oluşan özel ekip, genç kızın en son Menteşe’deki AVM’de bir kişiyle buluştuğunu belirledi.

ŞİŞEDEKİ BENZİN ELE VERDİ

Bölgedeki 100’ün üzerinde güvenlik kamerası incelendi. Olay günü bir petrol istasyonundan iki pet şişeye 16 liralık benzin doldurup alan şüphelinin Pınar’ın eski sevgilisi Cemal Metin Avcı olduğu tespit edildi.

DÖVEREK BAYILTIP BOĞDU

Gözaltına alınan Avcı, kendisini terk eden Pınar ile barışmak istediğini, konuşmak için otomobiliyle bağ evine gittiklerini, çıkan tartışmada genç kızı dövdüğünü, bayılınca da boğazını sıkarak boğduğunu söyledi. Cesedi çöp varilinde yakarak üzerine beton döktüğünü, sonra da ormanlık alana gömdüğünü anlatan zanlının sözlerinin ardından arama başlatıldı. Ormanda bulunan varil kesildi, içinden genç kızın cesedi bulundu.

CİNAYETE ŞANTAJ KILIFI

Katil çok geçmeden ifadesini değiştirip genç kızı suçladı: “Pınar ilişkimizi eşime söylemekle tehdit ediyordu. O gün de para istedi, verecektim ama sinirlendim tartıştık. Bir anlık öfke ile öldürdüm.”

‘BEKARIM’ DİYE TANITMIŞ

Pınar Gültekin’in cenazesi otopsi işlemlerinin ardından ailesine teslim edildi. Öte yandan ağabey Vedat Gültekin, Pınar’ın kendisini bekar olarak tanıtan şahıstan evli olduğunu öğrenince ayrıldığını söyledi. 

16 TL’LİK BENZİNLE VAHŞET

Katil, bir istasyondan 16 liraya iki pet şişe benzin alırken güvenlik kamerasına yakalandı.

Ormanda bulunan çöp varili kesildi, içinden genç kızın yanmış cesedi çıktı.

Cemal Metin Avcı’nın evli ve 3 yaşında bir kızı olduğu öğrenildi.

BAYRAMDA EVE DÖNECEKTİ 

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisat Bölümü 4. sınıf öğrencisi Pınar Gültekin’in son 2 dersini de geçip bayramda İstanbul’daki evine dönmeyi planladığı öğrenildi. 

Üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i öldüren zanlı tutuklandı

HEM KATİL HEM ATATÜRK İSTİSMARCISI 

Muğla’da bar işletmeciliği yapan katil zanlısı Cemal Metin Avcı’nın sosyal medya paylaşımları da incelendi. Caninin, özellikle Atatürk’ün fotoğraflarıyla sözlerini paylaşıp siyasi mesajlar verdiği, bu şekilde itibar kazanmaya çalıştığı öğrenildi.  

Editör: Eda Cabul <a href='#0'>eda.cabul@turkmedya.com.tr</a>

Galatasaray - Alanyaspor maç yorumu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

MasterChef'te Barbaros yemeğini sunamayınca Mehmet şef çıldırdı

Kuşadası'nda iki deniz kaplumbağası karaya vurdu