• $9,4959
  • €11,0481
  • 548.409
  • 1519.25
31 Ağustos 2021 Salı 10:22 | Son Güncelleme:

Bisiklet çalmak için yangın merdiveninde 9 saat bekledi

DHA

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde bir şüpheli girdiği apartmanda, bisiklet çalmak için yangın merdiveninde 9 saat bekledi.

Beylikdüzü'nde bir şüpheli girdiği apartmanda kilitli halde olan bisikleti çalmak için 9 saat yangın merdiveninde bekledi.

DHA'da yer alan habere göre olay, 27 Ağustos Cuma günü saat 21.00 sıralarında Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi'nde bulunan bir apartmanda yaşandı. Akşam saatlerinde kendini kurye gibi gösteren kişi apartmana girdi.

Apartmanın 10'uncu katına çıkan kişi, yangın merdiveninin kapısını açarak beklemeye başladı. Yaklaşık 9 saatlik bekleyişin ardından yangın merdiveninden çıkan şüpheli, dairelerin kapısındaki merceklerin üzerine siyah bant çekti. İşe koyulan şüpheli, 2 bin 800 lira değerindeki bisikletin kilidini makasla kesip apartmandan çıktı. Sabah uyandığında çocuğuna ait bisikletin yerinde olmadığını gören Ahmet Sultan, güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi. Kayıtlarda, hırsızlığı gören Sultan, görüntüleri alarak polis merkezine gidip şikayetçi oldu. Yaşanan hırsızlık anları ise güvenlik kamerasına yansıdı.

"YANGIN MERDİVENİN ORADA YATIYOR"

Çocuğuna ait bisikleti çalınan Ahmet Sultan, "Saat 21.30 sıralarında, birinci kata çıkan komşular ile elinde poşetle giriyor. Direkt 10'uncu kata çıkıyor. Yangın merdivenine geçiyor. Yangın merdiveninde saat 05.40'a kadar bekliyor. Güvenlik kamerasının kablosunu kesiyor. Bisikletimizi de alıp, çıkıyor. Yangın merdivenin orada yatıyor. Hatta orada iki tane de sigara içmiş. Başkaları inşallah bu sıkıntıyı yaşamaz. Kapı önüne hiçbir şey bırakmasınlar" ifadelerini kullandı.

  • Bweylikdüzü bisiklet hırsızlığı
  • bisiklet hırsızlığı
  • bisiklet için yangın merdiveninde bekledi
<p>Küresel ısınma ve iklim değişikliği artık inkar edilemez bir  seviyede ancak ne yazık ki bu konud

İklim değişikliğindeki büyük tehlike

Türkiye'ye has uçak! Motoru dursa bile uçuyor

Çorum'da anne ile kızı aynı üniversitede eğitim görüyor

Kayseri'de Geç Roma-Erken Bizans dönemine ait mozaikli yapı bulundu