• $ 6,8653
  • € 7,8504
  • 399.47
  • 117741
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
15 Kasım 2019 Cuma 06:59 | Son Güncelleme:

24 Kasım Öğretmenler Günü hediye önerileri haberimizde.. Öğretmenler Günü hediyesi ne alınabilir?

Öğretmenler Günü hediye önerileri araştırılıyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi ne alınabilir? Önemli gün ve haftalar her yıl büyük bir heyecanla karşılanıyor. 24 Kasım Öğretmenler günü de geleceğimizin mimarı öğretmenlerimizi sevindirmek isteyen öğrenciler ve veliler için büyük önem taşıyor. Haberimiz içerisinden 24 Kasım Öğretmenler Günü hediye önerileri ile alakalı bilgilere ulaşabilirsiniz

24 Kasım Öğretmenler Günü hediye önerileri binlerce öğrenci ve veli tarafından aratılmaya başladı. Öğretmenler Günü hediyesi almak isteyip de ne alacağını bilmeyen binlerce kişi internet üzerinden hediye önerileri ve tavsiyeleri okuyor. Çocuklarımızı ve gelecek neslimizi yetiştiren öğretmenlerimizi mutlu etmek isteyenler binlerce kişi bu anlamlı gün için ne alacağına karar veremiyor. Peki, Öğretmenler Günü hediyesi ne alınabilir? İşte yanıtı...

ÖĞRETMENLER GÜNÜ HEDİYE ÖNERİLERİ

Yılın En iyi Öğretmeni Oscar Ödülü: Hadi biraz öğretmeninizi gururlandıralım. Başarılı ve gözünüzde en iyi öğretmen sıfatını hak eden öğretmeninize anlamlı bir armağan vermek isterseniz ‘Öğretmenler Günü'nde Oscar Heykelciği yine ideal bir seçim! Orijinal altın sarısı rengindeki Oscar Ödülü, en iyi Öğretmenler Günü için hediyelerinden biri!

Erkek cüzdan modelleri: Erkek öğretmeninize uzun yıllar kullanabileceği ve her kullanışında sizi hatırlayabileceği en ideal Öğretmenler Günü için hediyesi cüzdan!

Kişiye Özel Kalemler: Çok klasik gelebilir ancak, tüm Öğretmenler Günü'nde akla gelen ilk hediye seçeneği kalemler. Üzerine öğretmeninizin ismini ve soy ismini yazdırarak hazırlatabileceğiniz, çok anlamlı ve çok güzel hediye seçeneklerinden biri.

Çiçek: Çiçekten daha iyi bir Öğretmenler Günü hediyesi düşünülemez. Üzerine öğretmeninize olan sevginizi anlatan bir de sevimli bir not eklediğinizde harika bir seçim olacaktır.

Çikolata: Özel yapım bir çikolata ile öğretmeninize onu ne kadar sevdiğinizi belirtebilirsiniz.

Defter: Bir öğretmenin en ihtiyacı olan şeylerden biri de defterdir. Şık ve güzel bir ajanda hediye edebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra kendiniz el yapımı bir hediye de yapabilir veya ona güzel bir mektup veya şiir yazabilirsiniz.

Azerbaycan'da halk Ermenistan'ın saldırılarını protesto etti

Azerbaycan'da halk Ermenistan'ın saldırılarını protesto etti

15 Temmuz tarihli günlük burç yorumları yayında!

15 Temmuz tarihli günlük burç yorumları yayında!

İOS 14 sürüm özellikleri nelerdir?

İOS 14 sürüm özellikleri nelerdir?

Fildişi Sahili Büyükelçisi Toure, Erdoğan'a güven mektubu

Fildişi Sahili Büyükelçisi Toure, Erdoğan'a güven mektubu sundu