• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
27 Ağustos 2021 Cuma 09:59 | Son Güncelleme:

Yüzlerce kiloluk motoru 3 kişi böyle çaldı

DHA

Sarıyer'de 2'si kadın 3 kişi otomobil motorunu çaldı. Yaklaşık iki yüz elli üç yüz kilogram olan motorun çalınma anı ise kameraya böyle yansıdı...

Sarıyer'de 2'si kadın 3 kişi otomobil motorunu çaldı. Hırsızlık anları kameralara yansıdı.

DHA'da yer alan habere göre; olay dün sabah saat 06.00 sıralarında Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'nde meydana geldi. Ali Kaymaz, otomobiline taktırmak için 6 bin liraya yeni bir motor satın aldı. Kaymaz, motoru evinin önüne bıraktı.

Sabah uyandığında motorun yerinde olmadığını fark eden Kaymaz, güvenlik kamerası görüntülerini inceledi. Görüntülerde kamyonetle gelen 2'si kadın 3 kişinin motoru çaldığını gördü. Ali Kaymaz, hırsızların bulunması için şikayetçi oldu.

Ali Kaymaz, "Dün arabanın motor bloğu çatlamıştı, gittik aynı motordan aldık. İçeri girdim. Bir çıktım motor bloğu yok, çalmışlar. Adam kamyonetle buraya yanaşıyor, motoru iki bayan taşımaya çalışıyor ama burada düşürüyorlar. Sonra adam iniyor arabadan tek başına kaldırıp yüklüyor. Motor zaten çok ağır, ben tek başıma değil, üç kişi kaldıramadık. İki yüz elli, üç yüz kilo var rahat. Adam kamyonete atıp götürüyor." dedi.

<p>900 bin civarındaki mükellef yıllık  beyannameden muaf sayıldı. İnternet üzerinden sosyal içerik

Vergi kanunu Meclis'ten geçti

karnından ameliyatla 40 parça cisim çıkarıldı! Doktorlar bile şaşırdı

Türkiye orduya ne kadar para harcıyor? Rakamlar yayınlandı

Uçuruma devrilen yolcu otobüsündeki 2 kişi öldü, 14 kişi yaralandı