• $7,8885
  • €9,2895
  • 482.107
  • 1205.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
27 Temmuz 2020 Pazartesi 15:58 | Son Güncelleme:

New York Times haber yaptı: Ünlüler ve politikacılar, söyledikleri güvenilir olsun diye arka zeminde kitaplık kullanıyor

New York Times haber yaptı: Ünlüler ve politikacılar, söyledikleri güvenilir olsun diye arka zeminde kitaplık kullanıyor
DHA

Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla birlikte ünlüler ve politikacılar da dahil olmak üzere görüntülü toplantılara katılan kişilerin, ‘söylediklerinin güvenilir' olması için arka planda içi kitap dolu kitaplık kullandığı gözlendi.

Ünlüler, politikacılar ve televizyon sunucuları da dahil olmak üzere birçok kişinin, gerek televizyon canlı bağlantılarına gerekse görüntülü toplantılara katıldıklarında, arka planlarında kitaplık olduğu göze çarptı. Sosyal medyada, kişilerin bu tercihinin 'söylediklerini daha güvenilir' kıldığına dair yorumlar yapıldı. Görüntülü toplantı sırasında arka planda kitaplık bulundurulması, salgınla birlikte insanların hayatındaki giren ‘yeni normal’ olarak kabul ediliyor.

NEW YORK TIMES HABER YAPTI

ABD basın organı New York Times ise, Tom Hanks ve Gwyneth Paltrow gibi birçok ünlü kişinin görüntülü bağlantı ve toplantılarda arka planda bulunan kitaplarını inceledi. Arka planda bulunan kitaplardan kişilerin kitap tercihleri hakkında makale yayınlayan New York Times, ünlülerin tercihi olan kitaplar hakkında detaylı bilgi verdi.

<p>Gaziantep'te seyir halindeyken eline aldığı telefonla video çeken otobüs şoförü görenleri hayret

Otobüs şoföründen pes dedirten hareket: Direksiyon başında video çekti

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

60 yıldır çiftliğinde kurduğu tohum bankasında 1200 çeşit atalık tohumu özenle muhafaza ediyor

Oyuncu Selim Erdoğan cezaevinden çıktı! Yaşadığı zor günleri anlattı