• $7,8891
  • €9,2931
  • 482.589
  • 1205.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
28 Şubat 2020 Cuma 08:00 | Son Güncelleme:

Nereden baksan dram! 'Çocuklarının yanında başını taşla ezdim'

Nereden baksan dram! 'Çocuklarının yanında başını taşla ezdim'

Başlık parası için 17 yaşında evlendirilen kadını amcasının oğlu ‘kuma' olarak getirmek istedi. Bu teklifi reddeden evli kuzenini öldüren cani, “Uçurumdan attım. Ölmeyince 2 çocuğunun yanında başını taşla ezdim” dedi.

SONER KAN

Adana Pozantı’da 21 Şubat’ta cesedi bulunan Zeliha Armağan’ın (23) 6 yıl önce 15 bin lira başlık parası için Afyon’daki bir adamla evlendirildiği ve biri kız iki çocuğu olduğu öğrenildi. Şanlıurfa’daki evli amcasının oğlu Osman Çiftçi’nin ise kendisine “Çocukluktan beri seviyorum. Eşinden ayrıl, seni ikinci eş olarak alırım” dediği ortaya çıktı. Eşiyle sorunlar yaşayan kadının İzmir’deki akrabasına yerleştiği, bunu öğrenen Çiftçi’nin kayınbabası H.Ç.’yi de yanına alıp Armağan’a gittiği, ikilinin ikna ettikleri kadınla çocuklarını Şanlıurfa’ya götürmek için otomobille yola çıktığı saptandı.

‘ÖLDÜRME’ DİYEREK YALVARDI

H.Ç.’yi bir dinlenme tesisinde bırakan Çiftçi, işlediği cinayeti şöyle anlattı: “Pozantı’da Zeliha ‘Arabayı durdur’ dedi. Aşağı indik, ikna olmadı. Sinirlenerek çocukların yanında kafasına taşla vurdum. Uçurumdan düştü. Ölmediğini görünce yanına gittim. Sürünerek yukarı çıkmaya çalışarak bana el uzatıp ‘Beni öldürme’ diye yalvardı. Kafasına taşla defalarca vurarak öldürdüm. Çocuklarla Şanlıurfa’ya gittim.” 

<p>Gaziantep'te seyir halindeyken eline aldığı telefonla video çeken otobüs şoförü görenleri hayret

Otobüs şoföründen pes dedirten hareket: Direksiyon başında video çekti

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

60 yıldır çiftliğinde kurduğu tohum bankasında 1200 çeşit atalık tohumu özenle muhafaza ediyor

Oyuncu Selim Erdoğan cezaevinden çıktı! Yaşadığı zor günleri anlattı