• $8,7572
  • €10,4073
  • 498.711
  • 1391.06
29 Mayıs 2021 Cumartesi 09:35 | Son Güncelleme:

Müge Anlı'da aranan Fatma Öz'ün taşlık alanda cesedine ulaşıldı

Müge Anlı'da aranan Fatma Öz'ün taşlık alanda cesedine ulaşıldı

Müge Anlı'da yaklaşık 40 gündür aranan Fatma Öz'den acı haber geldi. Canlı yayına çıkarak sevgilisi Öz'ün bulunmasını isteyen Bahri M. vahşeti itiraf etti. Fatma Öz'ün, silahla öldürülüp taşlık alana gömüldüğü ortaya çıktı.

Yaklaşık 40 gündür kayıp olan ve Müge Anlı'da aranan Fatma Öz'ün cansız bedeni taşlık alanda gömülü halde bulundu. Öz'ün gönül ilişkisi yaşadığı ve canlı yayına çıkarak sevgilisinin bulunmasını isteyen Bahri M. ise ifadesinde cinayeti itiraf etti. Olay yerine götürülen Bahri M., Öz'ü silahla öldürüp taşla üzerini kapattığını söyledi.

Malatya'nın Darende ilçesinde yaşayan Fatma Öz, yaklaşık 40 gün önce ailesinin yanından ayrılmış ve bir daha kendisinden haber alınamamıştı. Öz, ailesinin kayıp başvurusu yapmasının ardından polis tarafından aranmaya başlandı. Aile, kızlarının bulunması için de ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'da programına başvurmuştu.

CANLI YAYINDAN SONRA İNTİHAR ETTİ

Öz'ün gönül ilişkisi yaşadığı Bahri M., sevgilisinin bulunması için canlı yayına katıldıktan sonra intihara kalkıştı. Bahri M. 25 Mayıs tarihinde, aracının içerisinde, tabanca ile çene altından tek el ateş etti. Kurşun elmacık kemiğinden çıktı. Bahri M. intihar girişiminden ağır yaralı olarak kurtuldu.

SİLAHLA ÖLDÜRÜP GÖMMÜŞ

Geçtiğimiz gün göz altında ifadesi alınan Bahri M. cinayeti itiraf etti. Öz'ü öldürüp Gürün ilçesi Kavak köyü yakınlarındaki boş bir araziye gömdüğünü belirtti. İfade üzerine Bahri M. olay yerine götürülerek tespit yapıldı. Yapılan tespitte Öz'ün cansız bedenine ulaşıldı. Öz, silahla öldürülüp üzeri taşla örtülmüş olarak bulundu. Olay yerindeki inceleme ise sürüyor.

<p>Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, milli imkanlarla geliştirilen ve mühimmatlı test atışını ba

Sabit Kanatlı Akıllı Vurucu İHA Sistemi Alpagu vitrine çıkıyor

Fenerbahçe'nin yeni hocası sonunda belli oluyor

Fenerbahçe tarihi transferi bitiriyor! İmza an meselesi...

Bakan Karaismailoğlu, Dostluk Yolu Şantiyesi'nde incelemelerde bulundu