• $8,3614
  • €10,2246
  • 502.341
  • 1459.57
30 Nisan 2018 Pazartesi 16:09 | Son Güncelleme:

Gül Ayalp bulundu

Gül Ayalp bulundu

ATV’nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün ekrana geliyor. Programda ele alınan konular izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Vatandaşlar kayıpların bulunmasını heyecanla bekliyorlar.

Vatandaşlar kayıpların bulunmasını heyecanla bekliyorlar. Son günlerde en çok merak edilen konulardan biri de Gül Ayalp olayı oldu.  2 çocuk annesi Gül Ayalp 4 mart tarihinde kayıplara karıştı. Ailesi kayıp kadını aramak için Müge Anlı’nın ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı.

SON DAKİKA GELİŞMELERİ İÇİN TIKLAYIN

MÜGE ANLI 26 MART'TA NELER OLDU?

Ailesi ve köy halkı bölgede arama çalışması yaptı. Mağaranın içinde kan izlerine rastlandı. Mağaranın dışında da kazılar yapıldığı görüldü. Mağaradaki kan izlerini ve kazı işlerini Müge Anlı ve ekibi polislere ihbar etti. Aramalar beş saat sürmüş. Müge Anlı, “Yarın ya da öbür gün, kadavra köpekleri ile geniş çaplı arama çalışması yapılacak” dedi.

MÜGE ANLI SON BÖLÜM

GÜL AYALP BULUNDU MU?

Kemal Ayalp’ın eşi Gül Ayalp’ın kendisini aldattığını ve aldattığı kişilerle yüzleştireceğini söyleyerek kayıp kadını Suriye sınırına götürerek senin “başörtünü çıkarır sınırın öbür tarafına atarım” dedi. Ateş ettiği fakat kendini korumak isteyen kadının silahı itmesiyle kendisini yaraladığı ortaya çıktı. Kahramanmaraş’ta hastaneye giden kadının şikayetçi olmadığı belirtildi. Şizofren hastası Kemal Ayalp’ın psikolojik sorunları olduğunu kabul eden ailesi’de kadının öldürülmüş olabileceğini düşünüyor.

Müge Anlı’ya konu olan olayda 4 mart tarihinden itibaren 2 çocuk annesi Gül Ayalp’a ulaşılamıyor. Eşi Kemal Ayalp’a da ulaşılamıyor. Gül Ayalp’ın kız kardeşi, Kemal Ayalp’ın denetimli serbestliği olduğu  ve pompalı tüfekle Gül Ayalp’in kız kardeşi Ayşegül Efilti’nin evini basan adamın yakalanmadığını belirtti. Jandarma’nın ihmali olduğunu düşünen kayıp kadının ailesi konularla ilgili tekrardan şikayetçi olacaklarını söylediler. Gül Ayalp’ın hayatta olup olmadığı ise bilinmiyor. Müge Anlı ise kayıp kadının bulunması için daha sonraki bölümlerde konuyu işlemeye devam edecek.

Kemal Ayalp’ın 18 yaşında ki sevgilisi kayıp olan Gül Ayalp’ın Kemal Ayalp tarafından başından vurulduğunu ve kucağında can verdiğini söyledi. Şok olan Gül Ayalp’ın ailesi artık kızlarının sağ olmadığını düşünerek genç kadının en azından cesedine ulaşmak istiyor. Ayrıca Kemal Ayalp’ın yayına çıkılan ilk gün yakalandığı, arabasında kan izleri olduğu, İstanbul Kartal’da yakalanan adamın serbest bırakıldığı da söyleniyor. Denetimli serbestlikle dışarıda dolaşan adamın neden polisler tarafından yakalanıp savcılar tarafından serbest bırakıldığı ise bilinmiyor. Şimdi ise ailesi tüm bu yıkımlarla ve kayıp kızlarının acısını yaşarken birde daha önce evlerine pompalı tüfek ile saldıran Kemal Ayalp’ın kendilerine de zarar vermesinden korkuyorlar. Müge Anlı kayıp kadın ile ilgili programında haberlerini sürdürecek.

<p>PKK'yı reddeden bir kişi HDP'nin içinde barınabilir mi?</p><p><br></p><p>HDP Millet İttifakı'na g

CHP'den HDP'ye 'bakanlık vaadi' tartışması

İstanbul'da kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu yaşandı

Rus donanmasına ait savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti

İsrail polisi Kudüs'teki Şam Kapısı'nda Filistinlilere saldırdı