• $8,4047
  • €10,1808
  • 506.756
  • 1460.86
18 Eylül 2020 Cuma 13:13 | Son Güncelleme:

18 Eylül 2020 Müge Anlı canlı yayın izleme linki: Müge Anlı canlı yayın nereden izlenir?

18 Eylül 2020 Müge Anlı canlı yayın izleme linki: Müge Anlı canlı yayın nereden izlenir"

Müge Anlı'nın gün yüzüne çıkarmaya çalıştığı Aleyna Çakır'ın sır ölümünden şüpheli Ümitcan Uygun'un annesi ölü bulundu. Yaşanan bu gelişme sonrası sosyal medyada gündeme oturan olayda vatandaşlar Müge Anlı programının saat kaçta yayınlanacağını araştırmaya başladı. 18 Eylül Cuma Müge Anlı canlı yayın izleme linki...

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen Aleyna Çakır olayında şüpheli olarak gösterilen ancak ifadesi sonrasında serbest bırakılan Ümitcan Uygun'un annesi ölü bulundu. Başından vurularak intihar ettiği tespit edilen Gülay Uygun (48), silahla başından vurulmuş halde dağlık alanda ölü bulundu. Olay ile ilgili Müge Anlı'nın neler söyleyeceğini merak eden vatandaşlar canlı yayını takip ediyor...

MÜGE ANLI CANLI İZLEME LİNKİ

MÜGE ANLI SAAT KAÇTA BAŞLIYOR, KAÇTA BİTİYOR?

Müge Anlı İle Tatlı Sert programı hafta içi her gün saat 10:00'da başlıyor, saat 13:00'e kadar canlı yayın devam ediyor.

ÜMİTCAN UYGUN'UN ANNESİ İNTİHAR ETTİ

Ümitcan Uygun'un annesi Gülay Uygun (48), silahla başından vurulmuş halde dağlık alanda ölü bulundu.

Aleyna Çakır'ın ölümü ile ilgili Müge Anlı'nın programına canlı olarak katılan kişi, Ümitcan Uygun'un annesi Gülay Uygun'un, yurtlarda kalan kız öğrencileri kötü yola düşürdüğünü iddia etmişti.

Annesinin cesedinin bulunduğu yere gelen Ümitcan Uygun, "Ben her zaman sessiz kaldım. Fakat bu saatten sonra sessiz kalamam. Benim annem, sizin suçlamalarınız yüzünden kafasına sıktı. Ben hepsinden şikayetçiyim" dedi.

ALEYNA ÇAKIR OLAYI NEDİR?

Aleyna Çakır’ın cansız bedeni sevgili Ümitcan Uygun tarafından bulunmuş ve intihar ettiği iddia edilmişti. Ümitcan Uygun tarafından paylaşılan bir video söz konusu ölümün intihar değil, cinayet olabileceği konusunda soru işaretlerine neden oldu. Ümitcan Uygun'un tarafından paaylaşılaan videoda, sevgilisi Aleyna Çakır'ı darp ettiği ve bayıldıktan sonra da videoya çektiği görülüyor. Olay gecesi Ümit'in arkadaşlarıyla Aleyna'nın evinin önünde toplandıkları, alkol aldıkları ve sabaha karşı da Aleyna'nın ölüm haberinin geldiği de iddia ediliyor.

Ailesi yüzünden intihar ettiği iddia edilen, Aleyna'nın ailesiyle arasının iyi olduğu, yakın arkadaşı tarafından ifade ediliyor. Öne sürelen iddilardan biri de Aleyna'nın sevgilisi Ümitcan Uygun'un, Kırşehir'deki cenaze törenine de katılmadığı, yakınları tarafından kafanı topla denilerek şehir dışına gönderildiği.

<p class='MSONORMAL'>'DÜNYADA 2 MİLYAR İNSAN BÖCEKLERİ BESİN OLARAK TÜKETİYOR'</p><p class='M

Gelecekte nelerle besleneceğiz?

Bakımı yasak maymun koruma altına alındı

Milli Savunma Bakanı Akar, Libya Görev Grup Komutanlığını ziyaret etti

Sümela Manastırı'nın saklı şapeli için restorasyon çalışması başlatılıyor