• $7,8473
  • €9,309
  • 484.771
  • 1214.95
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
25 Temmuz 2020 Cumartesi 09:27 | Son Güncelleme:

Mehmet Ali Koran'a ne oldu? Müge Anlı Mehmet Ali Koran olayı nedir?

Mehmet Ali Koran'a ne oldu" Müge Anlı Mehmet Ali Koran olayı nedir"

3 yıldır Bodrum'da yaşayan Mehmet Ali Koran, 24 Aralık 2019 tarihinde kaybolmuş, ve o tarihten beri hiç bir ize rastlanılmamıştı. Mehmet Ali Koran'ın ailesi Müge Anlı ve ekibinden yardım istemişti. Aylardır aranan Mehmet Ali Koran ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Ali Koran'ın çalıştığı tersanenin köpeği kafatası ve kalça kemiği buldu.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde evinden çıkan ve bir daha geri dönmeyen 36 yaşındaki Mehmet Ali Koran'dan 2019 aralık ayından bu yana haber alınamıyor. Mehmet Ali Koran olayı ile ilgili aylar sonra yeni bir gelişme yaşandı. Ali Koran'ın çalıştığı tersanenin köpeği kafatası ve kalça kemiği buldu. Bu olay ardından Mehmet Ali Koran'ın cinayete kurban gitmiş olabileceği üzerinde duruluyor. 

MÜGE ANLI MEHMET ALİ KORAN OLAYI NEDİR?

Bodrum'un İçmeler Mahallesi'ndeki tersanede çalışan işçilerin beslediği 'Çiko' isimli köpek, dün saat 01.38 sıralarında bir kafatası getirdi. Bir insana ait olduğu belirlenen kafatasını gören işçiler büyük şaşkınlık yaşadı. Tersanenin işletmecisi Ali Efe (49), sabah işe geldiğinde durumu öğrenip, polise haber verdi. İhbar üzerine bölgeye gelen polis ekipleri, kafatasına incelenmek üzere el koyup, Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderdi.

Kafatasının aynı bölgede geçen 24 Aralık'tan bu yana kayıp olan bir tersanede boya ustası olarak çalışan Mehmet Ali Koran'a (36) ait olabileceği şüphesi üzerine polis, ormanlık alanda drone ile tarama çalışması yaptı. Muğla İl Jandarma Komutanlığı'nın 'Sima' isimli özel eğitimli kadavra köpeği ile de ayrıca ormanlık alan arandı. Polis, tersane işletmecisi Efe ile 4 işçinin ifadelerine de başvurdu. Ancak şu ana kadar herhangi bir sonuç alınamadı.

<p>Bağcılar'da 53 yaşındaki İhsan Öztürk'ün başına zorla kolonya döküp maske taktığı videoyu sosyal

Yaşlı adamın başına kolonya dökerek tepki çekmişti: Utandıran görüntüye 5 yıl hapis cezası istendi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Banyodan sonra tanınmaz hale gelen hayvanlar

Brezilya'dan gelen bir gemide 220 kilogram kokain ele geçirildi