• $8,296
  • €10,0703
  • 488.82
  • 1444.87
21 Nisan 2021 Çarşamba 18:00 | Son Güncelleme:

Sahte gelin skandalında Müge Anlı çileden çıktı: "Kendimi zor tutuyorum"

Sahte gelin skandalında Müge Anlı çileden çıktı: "Kendimi zor tutuyorum"

Sahte gelinlere paralarını kaptıran damatlar Müge Anlı'yı çileden çıkardı. Dolandırılma olayında aracı olan kadının rahat tavırları karşısında ünlü sunucu, "Yani benimle dalga geçiyorsunuz da umurunda mı derseniz hayır hiç umurumda değil ama kendimi zor tutuyorum." ifadelerini kullandı.

İki kez dolandırılan ve sahte gelinlere 100 bin lirasını kaptıran 25 yaşındaki Halil Kurt ile annesi, Müge Anlı canlı yayında, "Paramızı geri istiyoruz. Suçlular cezalandırılsın." sözleriyle isyan etti.

Sahte gelin skandalında ismi geçen aracı kadın Özden Kum ise yaptığı açıklamalarla izleyenleri şaşkına uğrattı. Çılgına dönen Müge Anlı, canlı yayında öfkelendi.

ÇİLEDEN ÇIKTI

Rahat tavırlarıyla dikkat çeken Özden Kum'un açıklamaları karşısında ağzı açık kalan Müge Anlı ise çileden çıktı. Anlı, canlı yayında şu ifadeleri kullandı:

"Yani benimle dalga geçiyorsunuz da umurunda mı derseniz hayır hiç umurumda değil ama kendimi zor tutuyorum. Sizin de kalbinizi kırmak istemiyorum. Hukuk karar versin ne olacağına. Siz dalga geçmeye çalışıyorsunuz. Bir tek benimle değil bence bizleri izleyen herkesle. Hanımefendi niye buna bulacağınız 20 yaşındaki kız, bir tane çerez için gelsin Gaziantep'ten Kahramanmaraş'a? Siz hâlâ şunu yapmaya çalışıyorsunuz. 'Bunlar çerez yediler de Halil'i beğenmedi.' Ya kız zaten dolandırmaya geliyor. Siz bunu anlamayacak kadar saf bir kadın mısınız?"
<p>Astrolog Özlem Recep, 'Kadro bekleyenler alanları ile ilgili olumlu olan süreçlerin içerisindeyiz

11 Mayıs Boğa Burcu Yeniayı'nın burçlara etkisi

Demir yoluyla taşınan bor, seramik ve mermer miktarı arttı

Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da inceleme ve ziyaretlerde bulundu

Osmaniye'de tarlada bulunan yaban kedisi yavruları bakıma alındı