• $ 5,6592
  • € 6,3832
  • 258.285
  • 101849
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

25 Nisan Müge Anlı'da bugün neler oldu?

Müge Anlı Necla-Metin Büyükşen cinayeti ile ilgili son dakika açıklamaları araştırılıyor.

Müge Anlı'da konu yine ele alındı. Swap raporu açıkalndı. Betül Büyükşen ve Uğur Büyükşen çiftinde atış artıkları ortaya çıktı. Betül ve Uğur'un dışında Ertuğrul'da da barut izlerine rastlandı. Uğur Büyükşen'in bütün vücudunda barut izine rastlandı.

24 NİSAN’DA NELER OLDU?

Müge Anlı cinayeti nasıl kimsenin görmediğini merak ettiğini söyledi. Müge Anlı Uğur’a ses kaydını dinledikten sonra eşiyle konuşup konuşmadığını sordu. Uğur konuşmadığını söyledi.

Dünür Muammer Bey canlı yayına bağlandı. Müge Anlı Muammer Bey’e mehir teklifinden haberdar olup olmadığını sordu. Muammer Bey tekliften haberdar olduğunu söyledi. Müge Anlı, “Bu kötü bir teklif mi?” dedi. Muammer Bey, “Olayda para olayı yoktu. Mehirde konuşulan tapusu ve evin içiydi.” dedi.

SON DURUM NEDİR?

Metin Büyükşen ile eşi Necla Büyükşen evlerine giren bir maskeli saldırgan tarafından öldürülmüştü. Çiftin çocukları Büşra ve Uğur'un cinayeti kimin işlediğini bildiği yönünde. Uğur ve eşi Betül hanımın ise cinayeti anlaşamadıkları mehir konusundan dolayı cinayeti azmettiricisi olarak suçlanıyor.

Öldürülen Metin ve Necla Büyükşen'in akrabaları Emine Hanım verdiği röportajda, gelin Betül'ün mehir parasını takıntı haline getirdiğini söyledi. Emine Hanım Betül Büyükşen'in kendisine 'Mehirimi alacağım, olmazsa mahkemeye veririm' dediğini iddia etti. Emine Hanım ayrıca, Uğur'un babasına maddi açıdan çok kızgın olduğunu ve sinirlerine hakim olmakta zorlandığını iddia etti.

2 KERE SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Annesi ve babasının cinayetinde şüpheli gözüyle bakılan Uğur Büyükşen canlı yayında iki kere sinir krizi geçirdi.e karşın katil ya da katiller

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Irak Kürt Bölgesel Yönetimi, Türk Başkonsolosluk  görevlisinin şehit olduğu saldırıyı düzenleyen

Son Dakika: Türk Diplomatı Şehit Eden PKK´lı Terörist Mazlum Dağ Yakalandı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

FaceApp çılgınlığına Greenpeace'ten EarthApp yorumu

Yazı İstanbul'da geçirenler için kısa bir mola