• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
26 Nisan 2021 Pazartesi 17:44 | Son Güncelleme:

Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak? Millete Sesleniş konuşması ne zaman saat kaçta?

Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak" Millete Sesleniş konuşması ne zaman saat kaçta"

İki haftalık kısmi kapanmanın bugün itibarı ile sonuna gelinirken gözler Kabine Toplantısı ve kararlarına çevrildi. Kabine Toplantısı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında bugün toplanacak. Millete sesleniş ne zaman saat kaçta? Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak? gibi soruların yanıtları da tüm vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. İşte yeni tedbirler ve kısıtlamalar hakkında tüm merak edilenler...

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında bugün toplanacak kabinede koronavirüs ile mücadelede üç haftalık kapanma kararı gündeme gelecek. Kapanmayla birlikte hızlı aşılama hedefleniyor. Kapanmanın üretim yapan yerler, marketler, gıda zincirleri hariç tüm işyerlerini kapsayacağı iddia ediliyor. Kritik toplantının ardından alınan kararlar Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanacak. Millete sesleniş ne zaman saat kaçta? Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak? gibi soruların yanıtları da merak konusu oldu. İşte konu hakkında tüm merak edilenler...

MİLLETE SESLENİŞ NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında bugün toplanacak kabinede koronavirüsle mücadelede üç haftalık kapanma kararı gündeme gelecek. Tam kapanma ve yeni tedbirlerin konuşulması beklenirken, kritik toplantının ardından alınan kararlar Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın toplantı sonrası akşam saatlerinde açıklama yapması bekleniyor.

TAM KAPANMA KARARI OLACAK MI?

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında bugün toplanacak Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, salgınla mücadelede alınacak yeni önlemleri masaya yatıracak. Ramazan bayramı ve 19 Mayıs'ı içine alacak 2-3 haftalık tam kapanma kararı masada olacak.

Türkiye, önümüzdeki günlerde salgınla mücadelede kapanma ile günlük vakaları hızla düşürürken hızlı bir aşılama sürecine girmek istiyor. Alınması muhtemel son dakika kararıyla tam kapanma olsa da olmasa da hedef olarak vakaların hızla aşağı doğru çekilmesi konacak ve aşılamaya ise hız verilecek.

Spuknik V aşısının bu nedenle devreye sokulduğu 40-50 milyonun kısa sürede aşılanmasının planlandığı bildirildi. Alınan önlemlere karşın günlük vaka sayılarının daha önceki dalgalardaki olduğu gibi hızla düşmemesinin iki nedeni bulunuyor.

  • Millete Sesleniş ne zaman
  • Millete Sesleniş saat kaçta
  • Millete Sesleniş konuşması
  • Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak
  • Erdoğan açıklaması kaçta
<h3><strong>Haftanın magazin başlıklarını Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu ve Eda Cabul

Kerem Bursin kafelere gidenlere 'salak' dedi, Maldivler'e gitti!

Türkiye'nin ilk silahlı insansız deniz aracı, füze atışlarına hazır

İzmir'de denizin yüzeyini 'deniz marulu' kapladı

Halk pazarları Covid-19 tedbirleriyle açıldı