• $8,3465
  • €9,6728
  • 504.287
  • 1112.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
24 Haziran 2020 Çarşamba 09:11 | Son Güncelleme:

MHRS randevu alma işlemi nasıl yapılır? MHRS randevu e-devlet giriş ekranı 2020 haberde!

MHRS randevu alma işlemi nasıl yapılır" MHRS randevu e-devlet giriş ekranı 2020 haberde!

MHRS randevusu almak isteyen kişiler aramalarını hızlandırdı. Sağlık Bakanlığı tarafından hizmete sunulan sistem üzerinden vatnadşalar hastane randevularını alabiliyor. Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) randevusu üzerinden istenilen hastane, saat, hekim ve poliklinik seçimi yapılabiliniyor. MHRS randevu nasıl alınacağı merak ediliyor. Detaylı bilgi haberimizde.

MHRS randevu, Sağlık Bakanlığı tarafından sağlıkta dönüşüm projesi kapsamından faaliyet girdi. Hastanelere girip randevu almak yerine MHRS randevu sistemi üzerinden ya da ALO 182'yi arayarak randevu oluşturuluyor. MHRS randevu nasıl alınır soruna yanıt arayan vatandaşlar konuyu yakından takip ediyor. Mobil uygulaması da bulunan MHRS üzerinden poliklinik, hastane, saat ve hekim için seçim yapılıyor. MHRS randevu girişi ve daha fazlası için detaylar haberimizde.

MHRS RANDEVU NASIL ALINIR?

MHRS internet ve mobil uygulama üzerinden randevu işlemleri oluşturulabiliyor. Dah önce üyelik kaydınız bulunmuyorsa 'Randevu Al' seçeneğine tıkladıktan sonra 'Üye Ol' butonuna tıklayarak üyelik işleminizi yapabilirsiniz.

MHRS mobil uygulamasını akıllı telefonunuzun uygulama marketinden indirebilirsiniz.

MHRS RANDEVUSU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

E-DEVLET MHRS RANDEVUSU İÇİN TIKLAYINIZ.

MHRS RANDEVU GİRİŞİ NASIL YAPILIR?

Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) randevusu https://www.mhrs.gov.tr üzerinden girilen bölümde T.C. kimlik ve oluşturduğunuz şifre ile randevu alabilirsiniz.

MHRS NEDİR?

MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) Sağlık Bakanlığı'nın sağlıkta dönüşüm projesi kapsamında yürürlüğe koyduğu; Vatandaşların sağlık bakanlığına bağlı devlet hastanelerinden telefonla yada internet üzerinden online randevu alabilecekleri randevu otomasyon uygulamasıdır.

<p></p><p><span>Azerbaycan Savunma Bakanlığının paylaştığı görüntülerde, Smerç sistemlerinin füzeler

Azerbaycan, işgalci Ermenistan füze sistemlerini imha etti

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hasar gören binalarda arama ve kurtarma çalışmaları havadan görüntülendi

Deprem anında ne yapmanız gerekiyor?