• $8,0745
  • €9,6788
  • 461.514
  • 1408.14
02 Mart 2021 Salı 16:40 | Son Güncelleme:

Mervenur Polat'a ne oldu, öldü mü? Müge Anlı Mervenur Polat olayında gelen detaylar şaşırtıyor

Mervenur Polat'a ne oldu, öldü mü" Müge Anlı Mervenur Polat olayında gelen detaylar şaşırtıyor

Müge Anlı canlı yayınına Mervenur Polat olayı damga vurdu. 4 aydır kayıp 1 çocuk annesi Mervenur Polat olayında gün yüzüne çıkan detaylar izleyenleri şaşkına çevirdi. Mervenur Polat'ı bulmak için stüdyoya gelen ablası ise genç kadının madde bağımlısı kişilerle tanıştıktan sonra hayatının değiştiğini ve 4 aydır kendisine ulaşılamadığını söyledi.

ATV'nin ilgiyle takip edilen programı Müge Anlı'da Mervenur Polat'ın kaybı izleyenleri ekrana kilitledi. 4 aydır kayıp olan genç kadını aramak için devreye giren Müge Anlı, son bölümde Mervenur Polat'ı en son gören kişileri stüdyoya aldı. Canlı yayına katılan kişilerden Gökhan ise şüpheli konuşmaları ve davranışları ile dikkatleri üzerine çekti.

MERVENUR POLAT'A NE OLDU, ÖLDÜ MÜ?

Mervenur Polat'ı bulmak için stüdyoya gelen ablası. Mervenur'un madde bağımlısı kişilerle tanıştıktan sonra hayatının değiştiğini ve 4 aydır kendisine ulaşılamadığını söyledi. 20 yaşındaki Mervenur Polat'ın 15 yaşında kaçarak evlendiği, ardından anne evine geri döndüğü ve şu anda 5 yaşında bir oğlu olduğunu söyleyen ablası, yeğenine annesinin baktığını söyledi.

4 aydır kayıp olan ve stüdyoya gelen üç gencin Mervenur ile ilgili anlattıkları herkesi şoka uğrattı. Şüpheli isimlerden olan Cüneyt isimli şahıs ise henüz Mervenur'un kaybı ile ilgili açıklama yapmadı. Mervenur Polat'a ne olduğu ile ilgili ipuçları toplanmaya çalışılıyor.

Kontrollü normalleşme nasıl olacak?

<p>İrlandalı şair ve düzyazı yazarı James Clarence Mangan hem Osmanlı Divan şiirlerini çevirmiş hem

Türkiye aşığı İrlandalı şair: Mangan

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Nisan 2021)