• $7,7902
  • €9,2212
  • 480.056
  • 1213.27
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
10 Mart 2020 Salı 11:02 | Son Güncelleme:

Merkür retrosu burçlara etkileri nelerdir?

Merkür retrosu burçlara etkileri nelerdir"

Astrolojiye meraklı vatandaşların yakından ilgilendiği konulardan biri olan Merkür retrosu geçtiğimiz günlerde başladı. 2020 Merkür gerilemesi olarak da bilinen Merkür retrosunun tarihleri belli oldu.

Her burcu farklı bir şekilde etkileyen Retro etkileri, toplum tarafından genel olarak; iletişimde aksaklık, eski kişilerin ya da işlerin geri dönüşünün sağlanması, birtakım gizli bilgilerin ortaya çıkması, elektronik aletlerdeki bozukluklar, yanlış anlaşılmalar gibi etkiler olarak sıralanıyor.

MERKÜR RETROSU BAŞLADI MI?

Balık burcunda geri hareket edecek olan Merkür Retrosu 16 Şubat'ta başladı. 11 Mart'a kadar devam edecek ve Kova burcuna kadar geri hareketine devam edecektir. Gezegenin geri hareket etmesi hızının düşmesi ve yavaşlaması anlamına gelmektedir. Merkür gerilemesi takvimiyle ilgili Miller, "Merkür gerilemesi dönemlerini takip etmek üretkenliğinizi artırmanıza ve hayatınıza getirebileceği sıkıntılardan kaçınmanıza yardımcı olabilir" yorumunda bulunuyor. 

MERKÜR RETROSUNUN ETKİLERİ NELERDİR?

Bu retro Merkür gezegeninin temsil ettiği konular ile ilgili engelleri ortaya çıkarır. Merkür retrosunda yeni anlaşmalar yapılmaz, yeni bir ilişkiye, işe başlanmaz, yeni kararlar alınmaz, resmi evraklar da sıkıntılar çıkabilir, elektronik aletler bozulabilir, dijital platformlar da problemler çıkması olasıdır.


<p>Editör:</p><p><a href='mailto:ayse.tunali@turkmedya.com.tr'>ayse.tunali@turkmedya.com.tr</

21 Ekim 2020 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin patatesi kayadan oyma depolarda muhafaza ediliyor

Başkan Erdoğan, Almanya'nın Ankara Büyükelçisi Schulz'u kabul etti