• $8,758
  • €10,4079
  • 498.948
  • 1391.06
07 Haziran 2021 Pazartesi 21:51 | Son Güncelleme:

Kuaföre 'gelin başı' dayağı

Kuaföre 'gelin başı' dayağı
DHA

Damattan kuaföre ‘gelin başı' dayağı. Düğün için saçını yaptıran gelinin kuaför ücretine itiraz eden damat Y.G. ile akrabaları, ortalığı savaş alanına çevirdi. Damat tarafı, Kuaför Melisa Güner ile çalışanlarını tekme tokat dövdü. Güner, şüpheliden şikayetçi oldu.

Gaziantep'te cumartesi günü Melisa Güner'in işlettiği kuaföre gelen gelin M.G.'nin saç ve makyajı yapıldı. Gelinin hazır olmasının ardından kuaföre gelen damat Y.G. ile Melisa Güner arasında, ücret nedeniyle tartışma çıktı. Anlaştıkları ücretten 120 TL daha fazla para talep eden Güner'e olumsuz yanıt veren damat Y.G., anlaştıkları parayı ödeyip, ayrıldı. Bir süre sonra düğün arabasıyla yeniden kuaföre gelen Y.G. ile beraberindeki 3 kişi, ekstra ücret nedeniyle yeniden tartıştı ve Güner ile yanındakilere tekme tokat vurmaya başladı. Polisin araya girmesiyle son bulan kavgada, yaralanan 5 kişi, hastaneye kaldırıldı. Darp raporu alan kuaför çalışanları, kendilerine saldıran damat ve akrabalarından şikayetçi oldu.

SALDIRI ANI KAMERADA

Saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, damat ve yakınlarının, işyerindekilere yumruk ve tekmelerle vurduğu anlar yer aldı.

ADALET YERİNİ BULSUN

Polisin gözaltına aldığı 4 kişi, ifadeleri alındıktan sonra savcılık talimatı ile serbest bırakıldı. Güner, yaşananları şöyle anlattı: "Gelinlik alanlara saç ve makyaj hizmeti veriyoruz. Gelin, düğün öncesi ağda salonumuzun olup olmadığını sordu, paketin dışında ekstra ücrete tabi olduğunu söyledim ve kabul ettiler. Çıkarken damada hesap olduğunu söyledim. Olay günü ekstra olan ücreti kesip parayı verdi. Bir süre sonra gelinlikte sıkıntı var diyerek buraya gelip, bana vurmaya çalıştılar. Kafamı kaldırdığımda silahların dipçikleri ile çeneme ve yüzümüze vurdular. Adaletin yerini bulmasını ve suçluların en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum."

  • damat
  • kaför
  • gelin başı
  • yaşam haberleri
<p>Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Antalya Diplomasi Forumu'nun ardından basını bilgilendirme toplantısı

Türkiye'den AB'ye net mesaj: Somut adımlar bekliyoruz

Fenerbahçe'nin yeni hocası sonunda belli oluyor

Fenerbahçe tarihi transferi bitiriyor! İmza an meselesi...

Bakan Karaismailoğlu, Dostluk Yolu Şantiyesi'nde incelemelerde bulundu